​Лампи для сушки і полімеризації гель-лаку

2 ноября 2017

Стійкий манікюр неможливий без якісної лампи для полімеризації шелаку. Щоб покриття закріпилося на нігтях і радувало глянцевим блиском і яскравим кольором його «носительку», в процедурі гель-лакового манікюру використовують різні види ламп, завдяки яким шелак стає твердим і надовго закріплюється на нігтьової пластини. Кожен шар стійкого покриття потребує полімеризації, будь то база, колір або топ. Якщо ви використовуєте більш щільний матеріал, наприклад, гель, ви також не обійдетеся без спеціальної лампи. Адже лампа для шелаку - це пристрій, з UV-, LED- або CCFL-випромінюванням, необхідним для затвердіння будь-якого матеріалу, що використовується при роботі з нігтями.

Качественная ультрафиолетовая лампа для ногтей купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Так як «лампи шелаку» бувають різних видів, важливо знати основні характеристики кожної лампи, щоб не помилитися з вибором. Лампа типу УФ представляє найдовший процес сушіння гелевого лаку - в середньому 2 хвилини на кожен шар, до того ж на просушку гелю може піти ще більше часу. Лампу шелаку типу ЛІД вибирають ті, хто не хоче витрачати багато часу на просушку, проте не кожен матеріал підвладний такого типу випромінювання. CCFL - окремий вид лампи, що представляє собою «газовий» принцип роботи пристрою. Зрозуміло, цей газ абсолютно нешкідливий. Існує ще один вид - гібридні лампи, вони поєднують в собі 2 види випромінювання, а разом з ними і всі достоїнства вищезгаданих апаратів.

Потужність лампи - її вибір залежить від того, який матеріал ви використовуєте. Якщо це переважно гель, то лампа повинна мати досить високу потужність, не нижче 36-і ВТ. При переважної сушінні шелаку, підійде і менша потужність пристрою.

Лампи від провідних виробників мають, як правило, найвищі показники якості, в них передбачені різні додаткові функції і деталі, що полегшують роботу з апаратом. Іноді лампа шелаку потребує додаткового обслуговування, найчастіше це заміна лампочок. Перед вибором лампи, обов'язково вивчіть її характеристики.

Похожие страницы