​Надмірна зимова сухість в приміщенні

23 июля 2017

Зволоження повітря всередині будинку було предметом багатьох статей і досліджень. Виробники зволожувачів заявили, що зволожене повітря захистить нас від небезпек для здоров'я, але немає твердих фактів, що зволожене повітря для нас краще. Насправді, зволожувачі можуть викликати проблеми з надмірною вологістю і навіть цвіллю або бактеріями.

Щоб прийняти рішення про необхідність зволожувача, оціните комфорт вашого будинку протягом зими. Багато хто з сьогоднішніх більш щільних, енергоефективних будинків не потребують додаткової вологи. Конденсація на вікнах вказує на надмірну вологість; В цьому випадку вам не потрібен зволожувач. Однак, якщо ваш ніс і шкіра сухі, а статичну електрику - проблема, вам може знадобитися зволожувач.

Сварочные работы Киев быстро, качественно и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кращий тип - це центральний зволожувач, який монтується в печі з примусовим повітрям. Шукайте той, який змиває воду над панеллю і виснажує надлишок води під час її роботи. Він повинен бути встановлений на зворотному каналі, щоб запобігти витоку води в піч, і він повинен мати регулятор вологості, який автоматично включає блок в міру необхідності.

Aprilaire - це якісна марка зволожувача, встановленого на печі. Його більш нові моделі мають знімну пластикову кришку, яка полегшує обслуговування пристрою. Цей тип промиває воду над панеллю і не вимагає наявності водойми.

Портативні зволожувачі можуть працювати з резервуаром і випарної панеллю. Щоб створити туман, деякі використовують ультразвук, інші використовують колесо, що обертається (для холодного туману), а інші використовують тепло (роблячи пар). Я вважаю, що всі ці типи важко підтримувати і важко контролювати. Будь-яка одиниця з водою є потенційним джерелом цвілі або бактерій і повинна бути ретельно очищена і дезінфікована на регулярній основі.

Похожие страницы