Розетки и выключатели Legrand Celiane в магазине ELEKTRIKA.ua

Сегодня огромный выбор электротехники от ведущих мировых брендов представлен в крупнейшем в стране онлайн гипермаркете www.elektrika.ua с возможностью заказа монтажных работ по любой позиции из представленной продукции. В каталоге данного интернет-магазина большой выбор электротехнически товаров: стабилизаторы, электроинструмент, счётчики, обогревательная техника, генераторы, лампы, светильники, выключатели, розетки и т.п.

Для всіх поціновувачів класики і традиційного дизайну компанія Legrand підготувала відмінний сюрприз. Це нова колекція необхідного обладнання, яка отримала назву Celiane. Виглядають вироби також красиво, як і звучить назва серії.


Відмінною рисою даних виробів є той факт, що всі вони виконані в класичному стилі з використанням традиційних відтінків. Це робить їх універсальним рішенням для того, щоб втілити в життя єдину лінію декору в будь-якому приміщенні. На Ваш вибір представлені найрізноманітніші кольори від класичного білого і сірого до кольору слонової кістки і норки. Для любителів естетики також доступні такі варіанти як шафран, імбир і мускат. Такі вироби здатні створювати атмосферу затишку і комфорту в кімнаті.
За допомогою виробів даної серії Ви одним рухом руки зможете управляти світлом. Виробникам вдалося поєднувати, здавалося б, не поєднувані речі, такі як класичний стиль і сучасні технології. В результаті Ви отримуєте звичну функціональність в комбінації з додатковими можливостями. При цьому використання інновацій дає можливість також управляти різними мультимедійними системами. Так що тепер тільки ви є головним диригентом в домашньому оркестрі.
Висока функціональність дасть Вам можливість не тільки контролювати світло, але також і температурний режим. Довговічність продукції забезпечують високоякісні матеріали, які використовувалися при виготовленні. Дані вироби - це еволюція смаку в естетиці.

Колекція Celiane Legrand представляє різні електроустановочні пристрої - від стандартних механізмів до приладів, що входять в систему «Розумний будинок» (вимикачі, датчики руху, розетки, терморегулятори теплої підлоги, диммери і т.п.). На даний момент продукція цієї серії відрізняється інноваційними технічними рішеннями, оригінальним ультрасучасним дизайном, високим рівнем безпеки і розумною ціною. Крім того, саме в даній колекції торгова марка Legrand втілила в життя дві своїх найбільш сенсаційних розробки: сенсорний вимикач і працює від простого руху руки безконтактний


Дизайнери підібрали для рамок цієї унікальної серії відповідні матеріали - дерево, шкіру, пластик, метал, фарфор і скло. Дана продукція була розділена на чотири категорії:


1. Класика. Сюди увійшли рамки, виконані з пластика в найрізноманітніших колірних варіантах - від бежевого і білого до синього, оранжевого і чорного.
2. Металік. Рамки цього виду теж виконані з анодованого металу, а кольори, використані в їх оформленні - особливі: слюда, титан, графіт і алюміній.
3. Мікс. Дана категорія включила в себе рамки, створені з натуральних матеріалів - скла, сталі, шкіри, дерева і натурального порцеляни. Постачальниками цих матеріалів стали всесвітньо відомі бренди. Зокрема, для виробництва порцелянових рамок був укладений договір про співпрацю з всесвітньо відомою французькою компанією Bernardaud, що займається випуском виробів з елітного ліможского порцеляни.
4. Ексклюзив. Ці рамки можуть бути створені за індивідуальним замовленням в єдиному екземплярі. Проводиться така продукція вручну.
Декоративне оздоблення електротехнічних пристроїв Legrand Celiane представлена в тридцяти трьох варіантах: фактурна сталь, матові поверхні, патина, шкіряні і дерев'яні елементи, вставки з смальти, порцеляни або скла і т.п.


Ще однією чудовою особливістю електроустановочних виробів з колекції Celiane стала можливість їх монтажу на самому початковому етапі ремонтних робіт, навіть якщо дизайн приміщення ще не визначено. Тобто можна не хвилюватися про те, що стиль і зовнішнє виконання розеток, вимикачів або ж інших приладів може не вписатися в оформлення кімнати, тому що спочатку можна інсталювати лише механізми, а колір і дизайн клавіш і лицьових панелей буде підібраний пізніше. При цьому встановлені механізми при включенні / виключенні виконують свої функції в повному обсязі, а струмопровідні частини пристроїв надійно захищені від дотиків, тому ураження електричним струмом абсолютно виключено.


Абсолютно всі розетки даної серії оснащені захисними шторками. Крім того, всі електроустановочні вироби забезпечені спеціальними червоними заглушками, що захищають пристрої під час проведення ремонту від попадання фарби і пилу. Після закінчення оздоблювальних робіт залишається тільки підібрати відповідний колір і матеріал рамок і лицьових панелей. А монтаж їх на вже встановлений механізм виконується надзвичайно просто. До того ж, якщо через кілька років декоративне оформлення приміщення буде змінюватися, то розетки і вимикачі не доведеться повністю демонтувати, досить буде замінити рамки та панелі виробів.

Конструкційно всі пристрої даної серії складаються з:
- Механізму;
- Супорта;
- Лицьовій панелі;
- Рамки.


Найважливішим елементом електроустановочних виробів Celiane є безвідмовний в експлуатації і легкий в монтажі механізм. Вибір механізмів даної серії просто величезний. Різні варіанти даного конструкційного елемента роблять багатофункціональну колекцію Celiane надзвичайно популярною. За рахунок наявності різноманітних моделей механізмовможно втілювати в життя найсміливіші і інноваційні проекти а також реалізовувати різні схеми управління вентиляцією, опаленням і освітленням. В результаті споживання електроенергії в будинку або квартирі буде оптимізовано, що істотно зменшить витрати і підвищить рівень комфорту при експлуатації того чи іншого приміщення. Практично всі механізми Celiane оснащені самозажімние системою (автоматичними контактами). Провід в механізмі фіксуються максимально надійно і дуже швидко шляхом затиснення відповідних «лапок» знизу і зверху. Для більш якісного контакту фахівці рекомендують використовувати або монолітний кабель, або обтиснутий втулкові наконечником багатожильний провід.


В цілому, можна сказати, що механізми даної серії являють собою справжню модульну систему. Перемикачі, вимикачі, акустичні та інформаційні механізми розеток відрізняються невеликим технічним нюансом: для збірки двоканального вироби (подвійний акустичної або комп'ютерної розетки, Двоклавішний вимикача і ін.) Беруться два стандартних одинарних механізму із заздалегідь демонтованими бічними частинами і з'єднуються в двухмодульной пристрій.


Також необхідно брати до уваги, що при інсталяції електроустановочних виробів, незалежно від виду пристрою, параметри залишається одним і тим же. Починається установка завжди з монтажу супорта, потім прямо в цей супорт ставиться сам механізм, а вже після цього встановлюється лицьова панель, а за нею - рамка. На початковому етапі ремонту необхідно встановлювати тільки механізм і супорт.


Вимикачі Legrand Celiane


У даній колекції електрофурнітури можна знайти практично будь-яку - як стандартну, так і сучасну високотехнологічну - модель вимикача, так як асортимент цієї лінійки включає в себе:
- Двоклавішні пристрої;
- Вимикачі, оснащені важелем;
- Інноваційні безконтактні варіанти;
- Сенсорні вимикачі;
- Светорегулятори;
- Вимикачі з індикацією рівня освітлення;
- Прохідні вимикачі;
- Вимикачі з витримкою часу;
- Пристрої для управління механізмом жалюзі.


Підключення вимикачів Legrand Celiane


Підключення вимикача даної серії, в першу чергу, залежить від виду механізму і передбачуваної кількості джерел освітлення, які повинні будуть контролюватися з його допомогою. Наприклад, монтаж двухклавішний моделей буде суттєво відрізнятися від інсталяції сенсорного варіанту. Технічні нюанси монтажу можна побачити у відповідних схемах підключення виробів.


Оскільки такими схемами укомплектовані абсолютно все вимикачі даної серії, то досить просто буде розібратися з установкою сучасної електрофурнітури Legrand Celiane. Наприклад, прохідні вимикачі цієї колекції користуються особливою популярністю, так як дають можливість управляти ілюмінацією з декількох місць. Схеми підключення даних пристроїв залежать від конкретної моделі. Але існують і універсальні перемикачі (наприклад, однокнопочная модель), монтувати які можна як для управління з одного місця, так і з декількох.

Похожие страницы