Як оформити стик керамограніта і пробки?

Чи варто використовувати пробку в якості звукоізоляції стелі від верхніх сусідів?

При обклеювання стелі пробкою, ефект звукоізоляції буде спрямованим від обклеєній пробкою поверхні крізь перекриття, що обумовлено звукопоглощением пробки. Звукоізоляція шуму від сусідів зверху при поклейке пробки на поверхню стелі, на слух незначна. В цьому випадку коркове покриття працює в основному як звукопоглотитель, знижуючи загальний рівень шуму в приміщенні.

Забув додати що об'єкт це приватна квартира. Ще хотів сказати що в одній з кімнат буде домашній кінотеатр, тому звукоізоляція досить важлива.

Основна звукоізоляція досягається укладанням звукоізоляційний матеріал під стяжку.
Клейова для підлоги пробка в силу низької гулкости матеріалу, а також звукополголощенія, значно знижує ударний шум, до сусідів знизу. Замкова пробка плюс підкладка з технічної пробки 4-10мм знижує акустичний шум в обох напрямках, а також ударний шум. Потрібно враховувати, що декоративний плаваючий підлогу типу ламінату, створює підвищений ударний шум, для компенсації якого потрібна звукоїзолірующая підкладка. Технічна пробка має досить високу жорсткість матеріалу, що дозволяє укладати підкладку більшої товщини. Найпоширеніший варіант підкладки - пінополіетилен товщиною 2-3мм не компенсує ударний шум від ламінату. Корковий ламінат значно менше гучний, ніж звичайний.
 

Сегодня чтобы купить пробковую подложку (техническую рулонную пробку) достаточно посетить онлайн-магазин пробковых покрытий DomProbki с ценами, фото и большим ассортиментом подложек под ламинат на любой вкус, а также с приятными ценами на все подобные товары.Для себе думаю під гарнітур на кухні покласти плитку (керамограніт), а на середину підлоги - пробку. Як оформити стик керамограніта і пробки? Стик керамограніта, кахлю, а також паркету і клейовий пробки можливий без додаткових елементів, типу порожка. Для цього треба підігнати висоту підстави на кордоні стику, з урахуванням товщини матеріалу. Щілин на стику бути не повинно. Кордон стику потрапляє під лак.
У випадку з замкової пробкою стик оформляється порожком.


Наскільки надійний і довговічний корковий підлогу?

Ці якості коркового статі обумовлені захисними властивостями спеціального лаку для коркових покриттів. Лак має хорошу адгезію, схожу з пробкою еластичність, низьку стираемость в процесі експлуатації, наноситься шаром товщиною звичайного для паркету. Лаком заливається безщільна поверхню, яка в результаті стає монолітною, не схильною до впливу вологи і бруду.


Чи не промнется чи корковий підлогу під тиском ніжок меблів?

За ступенем жорсткості корковий підлогу знаходиться між лінолеумом і паркетом. Це треба враховувати, віддаючи перевагу меблям з більшою площею підстави ніжок, з поправкою на вагу меблів.

Питання вирішується також за допомогою поклейки на підстави ніжок прокладок з фланелі, повсті.

Підвищеним захистом володіють пробкові підлоги з покриттям на виробництві керамо-лаком WRT (клейова, замкова підлоги пробка) і вінілом (замкова пробка).

Похожие страницы