Підлога з модрини: Дошка з модрини

05.07.2020

Дерев'яна підлога весь час був синонімом зручності і комфорту в оселі. Крім цього, деревна порода має представницький і охайний зовнішній вигляд, що творить її родзинкою кожного дизайну. Але перед облаштуванням деревних підлог з дерева, ви як мінімум зіткнетеся з важкою проблемою вибору придатного матеріалу для устилки підлоги. У цьому випадку, грунтуючись на власному досвіді скажу:

- найкращим варіантом для устилки статі дошка з модрини (бук, дуб, ясен, окремі породи соснових).

Сибірська модрина належить до найцінніших порід дерева і відмінно підходить для устилки на підлогу і не тільки, сибірську модрину застосовують навіть для настилу палуб на кораблі. На ринку будматеріалів клеєні дошки і цілісні дошки з модрини мають величезний успіх. З неї виробляють величезну кількість різних будматеріалів: потужні, паркетні дошки, палубний настил, також і цільну дошку для підлоги, про що вже говорилося вище і повторилося для переконання, якості такої статевої дошки.

Підлога з модрини. Дошка з модрини

Дерев'яна підлога з дощок модрини, можна монтувати в кожному приміщенні не дивлячись на те що це буде будинок, лікарня і т. д.. Підлогова дошка відмінно змішується з дизайном, як нинішньої міської квартири, так і особистого будинку, дачного будівництва. Не кажучи вже про те, з власної привабливості і робочим властивостями модрина як матеріал для покриття підлоги, нічим не поступається найбільш дорогоцінного аналогу – паркетної дошки.

Це – реальна знахідка для тих, хто в першу чергу цінує інтер'єр в поєднанні з комфортом і затишком.

Статева дошка (цільна і клеєна) з модрини — це сто відсотків відмінний матеріал прослужащий вам довгі роки служби, крім усього іншого, паркетна дошка з Підлога з модрини. Дошка з модринимодрини, це ще й екологічно природний матеріал. Завдяки смолам, які просочують її деревну породу, вона позитивним чином вплине на здоров'я людини. Модрина володіє природними дезінфікуючими якостями, виходячи з цього може очищати повітря від хвороботворних бактерій. Її деревна порода не піддається впливу шкідників-древоточцев, що творить модрину особливо цінною при облаштуванні підлоги.Варто так само відзначити, що листяна навіть цілісна дошка, має підвищену стійкість до окислювальним дій, виходячи з цього її застосування дозволить вам облаштувати такий пол, який протягом тривалого періоду часу не втратить власні початкові характеристики.http://www.umnyestroiteli.ru

Підлога з модрини стовідсотково збереже власну структуру і неповторний начерк дерев'яних кілець, не зруйнується, і не втратить природний золотистий відтінок, який виникає після покриття дошки лаком, або особливим маслом морилкою. Так само можна надати узору статевої дошки, її малюнка, незвичайну виразність, створивши, таким чином, особистий унікальний інтер'єр кімнати.

Сегодня рекомендуем всем קוקסינליות בירושלים выгодно и с удовольствием.

Підлоги, вироблені з сибірської модрини, володіють хорошими шумоізоляційні та теплоізоляційні якості, що дає можливість зберегти приміщення від змушеної втрати тепла і захистити його від непотрібних шумів. Завдяки власній гидростойкости модрина забезпечує підтримання в кімнаті раціонального рівня вологи.

Дошка з модрини.

Природні властивості листяної дошки дають можливість монтувати її не лише в сімейних кімнатах, ще й на вулиці. Найвищий рівень зносостійкості цього типу дошки дає можливість використовувати модрину в місцях з завищеною прохідністю, в тому числі: кафе, ресторани, торгові павільйони, сходи, мости і т. п. Унікальні якості дерева дають можливість статевого покриття, виконаного з статевої листяної дошки , витримувати суттєві навантаження на неї.

Підлога з модрини. Дошка з модрини

Виробничі параметри.

У більшості випадків виробники виробляють статеву дошку з модрини наступних розмірів:

- довжина дошки з модрини від 250см до 400 сантиметрів;

- ширина від 2040 мм до 3050 мм;

Всі параметри дошки з модрини можна координувати безпосередньо на заводі виробнику при особистій зустрічі.

Характеристики.

Завдяки нинішній технології обробки дерева цей вид дошки володіє бездоганною геометрією. Для комфорту установки у будь дошки з усіх боків є пази і гребені. Не кажучи вже про те, за допомогою дошки з модрини можна візуально розширити приміщення, яке справді має маленьку площу. Величезним перевагою буде те, що строк застосування такого покриття для підлоги не обмежений у періоду.

У випадку якщо ви рветеся робити дорогоцінний розкішне дерев'яне підлогове покриття, яке безсумнівно повинно служити не одному поколінню мешканців будинку, в першу чергу, звичайно ж, зверніть свою увагу на статеву дошку з модрини. Не сумнівайтеся – вона вас точно не розчарує!Похожие страницы