Оренда житла

17 октября 2017

Оренда в Нашій республіці, актуальний і постійне питання, яке хвилює як орендарів, так і власників житла і житлових площ. Як вигідно придбати власність і не потрапити на шахраїв? У наших статтях, ми торкнемося питань, що цікавлять зі світу нерухомості в Білорусі та країн СНД. Як найбільш "вигідно" отримати кредит або іпотеку на придбання квартири, ділянки, будинки, офісу? Як купити закордоном та інші питання.

Чи варто при купівлі житла звертатися до ріелтора, або віддати перевагу угоду безпосередньо, «без посередників»?

Сьогодні існує і успішно розвивається ринок житла. І визначитися з вибором здійснення угоди потрібно Вам самі. Тому економія на послугах ріелтора може обернутися дуже великими втратами. Найкраще звертатися в серйозну, зарекомендувала себе фірму, дрібні фірми, а особливо «чорні ріелтори», які не мають ліцензій, теж можуть виявитися просто шахраями. Ми думаємо побувавши в офісі компанії ви зрозумієте, як у них йдуть справи. * Пошукайте відгуки в інтернеті про компанію.

Комфортабельные квартиры на сутки в борисове по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Але, навіть маючи справу з найсерйознішою фірмою, не можна забувати про важливі правила:

Уважно читайте, вивчайте всі документи, ні в якому разі не підписуйте нічого, що викликає хоч найменша підозра.

Ні в якому разі не треба поспішайте, які б вагомі причини для поспіху коли висував продавець.

Будь-яку інформацію, наприклад, про перевірку юридичної чистоти квартири, перевіряйте документально.

Всі документи на квартиру повинні бути у Вас в оригінальному вигляді, жодних копій, тільки оригінал.

Майте на увазі, що будь-яка ріелтерська фірма боїться скандалів, так як зацікавлена в збереженні і поліпшенні свого іміджу. * Запишіть всі дані Вашого агента.

Єдиною метою нашого проекту є надання інформації у відкритому доступі, хочемо отримати визнання користувачів і відвідувачів нашого ресурсу. Ми прагнемо підвищити позиції сайту по ключових запитах і збільшити частку присутності в пошукових системах. Розміщуючи ваші оголошення, з докладним описом, з повністю заповненими полями, ви допомагаєте нашому сайту і даєте можливість вашому об'єкту потрапити в пошуковики. Погодьтеся, було б непогано якщо це було так, як для нас, так і для Вас. Спасибі, що вибрали нас.

Похожие страницы