Установка пластикових вікон взимку

20 апреля 2017Пластикові вікна взимку

Взимку, як відомо, всі будівельні або ремонтні роботи тимчасово припиняються. З огляду на погодні умови, а в нашому регіоні ще й через часті температурних перепадів, доцільність різних будівельних процесів різко знижується. Однак дане твердження не поширюється на установку пластикових вікон. Фахівці стверджують, що зима - найвдаліший період для подібних робіт.
Переваги «зимового» монтажу

Вы можете купить деревянную мебель по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


У холодну пору року неякісні конструкції можуть стати причиною вогкості і протягів в приміщенні. Однак велика кількість людей відкладають монтаж нових вікон на весну-літо через те, що побоюються вихолоджування житла, деякі хвилюються за «заморожену» систему опалення. Однак всі ці переживання зайві, так як установка системи ПВХ займає від сили 50-60 хвилин. За цей проміжок часу в кімнаті лише трохи знизиться температура. Самі по собі якісні пластикові вікна взимку абсолютно не схильні до якихось деформацій.

Що ж стосується безпосередньо установки, то саме в цей час легше помітити будь-які недоліки і спробувати їх виправити. Наприклад, простіше побачити щілини під підвіконням, через які в кімнату може надходити холодне повітря.

Ще одна помилка - неможливість застосування в мороз герметиків і монтажної піни. На щастя, виробники подібних товарів навчилися виготовляти продукцію, що не зраджує своїх властивостей при різних температурних режимах. Крім того, серйозні компанії в холодні місяці проводять сезонні акції, знижують ціни на металопрофіль, також зменшується вартість установки. І все-таки є одне але, - якщо стовпчик термометра опустився нижче позначки -15 градусів, то будівельні роботи проводити не слід.

Похожие страницы