Заливні підлоги

15 декабря 2017

Завдяки тому, що виробники в сфері будівельних матеріалів постійно пропонують нові варіанти, у споживачів є широкий вибір варіантів обробки для підлоги.

Особливості наливних підлог

Серед різних варіантів обробки, заливний підлогу має особливу технологію монтажу. В процесі установки використовується спеціальний рідкий склад. З плином часу він застигає і утворює дуже міцне і рівне покриття, яке не має швів, його легко мити, і саме покриття служить досить довго.

Все для монтажа качественной оросительной системы Вы можете приобрести на сайте https://ugospodara.com.ua/ по самой выгодной стоимости на ссегодняшний день.

Склад і товщина наливної підлоги можуть бути різними в залежності від приміщення, в якому монтується покриття, і інтенсивності використання. У кожному конкретному випадку при установці фахівці підбирають індивідуально ці характеристики. Недотримання технології може привести до розтріскування статі і швидкого зносу, тому нанесення покриття варто довірити тільки професіоналам в цій сфері. Наша компанія достатньо часу займається установкою даного виду підлог, тому ми з легкістю беремося за роботу на найскладніших об'єктах.

У заливних полів є ряд переваг, якими не відрізняються інші види покриттів.

Наливні підлоги мають широку сферу застосування. Вони можуть доповнити інтер'єр квартири, їх використовують у спортивних залах, навчальних закладах і навіть в складських приміщеннях з високим навантаженням на підлогу.

За наливним підлогою не потрібен складний догляд - він вимагає мінімум уваги.

Тривала експлуатація не позначається на зовнішньому вигляді, а при необхідності ремонту не потрібно міняти всю підлогу, достатньо замінити невелику ділянку.

Пропонується широка кольорова гама, яка дозволяє виготовляти різні декоративні підлоги, створювати незвичайні панно, наносити емблеми команд в спортивних залах. Пропонуються також підлоги з 3D-ефектом, які можуть прикрасити інтер'єр квартири, будинку або офісу.

Похожие страницы