Чому обирають душові кабіни замість ванни?

Сегодня всё большее количество покупателей заказывают на странице самого популярного интернет-магазина душевые кабины 80 х 80 в Челябинской области по низким ценам не выходя из дома.

У порівнянні з класичними ваннами (акриловими або чавунними) душові кабіни та бокси мають ряд переваг:

- наявністю насадок, які дозволяють подавати воду в різних режимах;
- є пристрої для підсвітки, а також для звукових ефектів, в тому числі, радіо;
- якісний зносостійкий акрил в стінках душових кабінок і боксів допомагає уникнути утворення водного каменю;

- наявність самоочищаються форсунок, що дозволяє душовою системі служити довгий час без погіршення функціональних якостей і працездатності;
- деякі душові кабіни оснащені спеціальними системами для гідромасажу;
- сучасні моделі, в тому числі асиметричні душові кабіни, мають функцію тропічного душу. Це спеціальні лійки, дія яких так схоже на струмені проливного дощу в тропіках.

Чи знаєте ви, що аналог системи «тропічний душ» застосовувався і раніше в лікувально оздоровчих установах для лікування і профілактики нервових розладів, перевтоми і для зцілення ряду хронічних захворювань внутрішніх органів. А тепер така міні-лікарня може бути встановлена вдома. Зручно, надійно і корисно!

Всі моделі душових кабін мають вдало адаптованими вішалками для рушників, поличками для гігієнічних засобів, а панель управління дозволяє зручно налаштовувати всі функції.

До деяких недоліків душових кабін споживачі і фахівці відносять окремі нестиковки елементів при складанні і відсутність інструкцій. Уточніть у менеджера наявність інструкції до складання товару. Також наголошується, що стінок не вистачає жорсткості, і немає отворів, призначених для кріплення задньої стіни. Звичайно, надто дешеві душові кабіни - це міф, адже хороші вироби коштують не так і мало, проте в межах допустимого. Але саме в невеликій ванній кімнаті ці конструкції незамінні, адже вони герметичні завдяки дверям для душових кабін, ергономічні і можуть прослужити довгі роки.

Похожие страницы