Повітряний компресор

21 марта 2017

У магазині ShopTool найсучасніше і надійне повітряне компресорне оборудованіекупіть компресор поршневий

Без компресора високого тиску, функціонал роботи пневматичних інструментів, істотно обмежений. Тому його придбання стає нагальним завданням. За відгуками власників сучасних компресорів - річ ця необхідна і практична. Функціональні можливості різних видів компресорів дозволяють виконати роботи швидко і з відмінною якістю.

Пристрій має широку сферу застосування. І від того де буде використовуватися компресор повітряний, в якій області, залежить його вибір. Компресори бувають: промислові та побутові.

У кожного повітряного компресора своя потужність і технічні параметри. Кому-то в гаражі для фарбування машини потрібно невеликий, але продуктивний компресор. У клініці у стоматолога, теж необхідний компресор високого тиску.

Як вибрати і купити повітряний компресор?

Вы можете купить компрессор воздушный по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Який вид компресора вибрати? Все залежить від тиску, ККД, технічних параметрів, чистоти повітря. Можна вибрати гвинтові або поршневі пристрої. До поршневим відносяться: масляні компресори і безмаслянниє.

Якщо вам необхідно просто накачати колеса вашого авто або зробити невеликий косметичний ремонт, шляхом підфарбовування деяких деталей, то підійде Безмасляний поршневий компресор. Вартість його невисока, а роботу він зробить якісно.

Інша справа, якщо в діапазон ваших робіт входить обслуговування (фарбування автомобіля, накачування шин і інші роботи), не тільки свого авто, а й робота в сервісі ремонту машин. Тоді оптимальним варіантом буде повітряний масляний компресор. Він більш солідний і різноманітний у функціях.

В автосервісах застосовують для робіт компресори з поршневий системою, що відносяться до професійних пристроїв. У разі, коли потрібен великий потужний компресор, слід поставитися до вибору серйозно. У поршневому компресорі, використовуваному для фарбування машин, застосовують масло, яке заливають у картер. Це загальна характеристика поршневих масляних компресорів. В іншому є відмінності. Професійні автокомпрессори випускаються як з ремінною передачею, так і з прямою. Пристрій з ремінним приводом може бути одноступінчастим і двоступінчастим. У роботі краще себе показали двоступеневі компресори - вони малошумні і мають хорошу продуктивність. Хоча ціна такого пристрою відрізняється від малогабаритних безмасляних компресорів, але якщо довговічність і якість роботи, ваш коник, то природним буде вибір саме цього електричного компресора.

Похожие страницы