Системи душових кабін

29 мая 2017Для людей, які люблять активний спосіб життя, відчувають необхідність бути в русі і що віддають перевагу різноманітність і ведуть здоровий спосіб життя ідеально підійде гідромасажний бокс або душова кабіна.

Душова кабіна більш підійде для людей, які люблять просто приймати душ без надмірностей. Гідромасажні кабіни дозволяє приймати контрастні водні процедури, а також прийняти гідромасаж і сауну. Всі ці процедури помітно поліпшать вам настрій і самопочуття, заспокоїтися і поліпшити стан вашої шкіри, зробивши її більш еластичною і гладкою.

Ви можете придбати якісні смарт будинки по самій вигідній вартості на сьогоднішній день.


Дешева кабіна у вашій квартирі або будинку це, по суті, домашній лікар. Процедури прийняті в душовій кабіні, тобто гідромасаж і сауна дозволить вам поліпшити загальну циркуляцію крові в тканинах тіла і м'язах, повернуть рухливість суглобів і позбавить вас від неприємних відчуттів в них при зміні погоди або перенапруженні, також ви позбудетеся від багатьох шкірних проблем таких як целюліт і багатьох шкірних захворювань.

Для зручності, в сучасних гідромасажних боксах зазвичай вбудований вентилятор, прикріплений маса поличок для необхідних для душа предметів. Також передбачений високий піддон з щільно примикають до нього дверцятами, подсведкой, регульована стійка для душа, гідромасажні форсунки для ніг і спини, многорежимная лійка, телефон і багато іншого.

При виборі гідромасажного боксу з глибоким піддоном піддон можна використовувати як міні ванну в якій можна купати дитину Також такі піддони нерідко обладнані сидінням, що робить такі міні ванни дуже зручними.

Зазвичай як душові кабіни, так і гідромасажні бокси виготовляються з дуже якісних матеріалів. При виготовленні скляних дверцят використовується гартоване скло, що володіє високими параметрами безпеки і відмінними протиударними якостями, при цьому колір і фактура скла бувають найрізноманітнішими. Для піддону зазвичай використовується акрил.

Ви можете подивитися деякі роботи виконані нашим дизайнером на сторінці наші роботи.


Великий вибір форм розмірів душових кабін і гідромасажних боксів, представлених на ринку сантехніки, дозволить вам підібрати що - то підходяще саме для вашої ванної кімнати навіть якщо вона і невелика за розміром. Варто відзначити, що і гідромасажні бокси, і душові кабіни бувають за формою прямокутні, кутові, круглі і п'ятигранні. Для ванних кімнат невеликого розміру ідеально підходять кутові кабіни. Такі кабіни можуть бути декількох варіантів. Душові кабіни розрізняються за типом обертання дверей: одноелементні, двоелементний і трьохелементні.

Ще одним безсумнівним плюсом душових кабін є те, що при прийомі водних процедур вода не потрапляє на підлогу і останній завжди залишається в чистому сухому стані. Інший позитивний момент це значна економія води, що дозволяє скоротити витрату води майже в 5 разів у порівнянні з прийомом ванни.

Похожие страницы