Євроремонт Ванної Кімнати

Євроремонт ванної кімнати: оновлюємо інтер'єр за євростандартами

евроремонт ванной комнаты Серед більшості жителів пострадянського простору побутує хибна думка, ніби євроремонт взагалі і євроремонт ванної кімнати зокрема - це заходи, які вимагають великих грошових витрат і передбачають отримання в підсумку результату, який уражує своїм шиком і розкішшю.

 

Насправді ж, як би дивно це не виглядало, але під євроремонтом слід розуміти створення максимуму зручностей і безпеки в своєму житлі при мінімальних витратах фінансів.І якщо говорити про Ремонт ванної кімнати кімнати, щоб додати багато до цього рівня і виріс Гігієна.

 

Gotovimsâ до реконструкції

 

Підготовка до капітального ремонту включає в себе кілька етапів:

 
     
  1. пряжі тільки, подбайте обладнання (посколку у ванній завжди sohranâetsâ високої вологості, який буде направлений otdavat привілейовану materiálů пара і vlagoustojčivym).
  2.  
  3. Сама підготовка починається з демонтажу старих труб і заміни їх новими.Якщо про якість демонтажу не варто турбуватися, то до установки нових труб слід виявити підвищену увагу. расположение розеток и выключателя в ванной Віддавайте перевагу поліпропіленовим трубах, як більш практичним, зручним в експлуатації і довговічним.
  4.  
  5. Вирівнювання поверхонь. Для вирівнювання поверхонь стін, підлоги і стелі використовують суміші, що містять цемент.
    Оштукатурив стіни і стеля, переходять до стяжки підлоги у ванній кімнаті.Вирівняти стіни можна також за допомогою вологостійкого гіпсокартону.
  6.  
 

Енергетика Освітлення

 

натяжной потолок в ванной с евроремонтом Домогтися ефекту збільшення простору і надати ванній кімнаті особливий блиск можна, використовуючи гру світла.І тут однією традиційною лампочки вам явно бракуватиме.

 

Можна висвітлити ванну точковими світильниками або, в крайньому випадку, забезпечити хоча б підсвічування біля дзеркала.Інакше всі ваші праці будуть марні - євроремонтом це не назвеш.

 

Потім потрібно подумати про розетках. Одну обов'язково потрібно розмістити поряд з дзеркалом.А якщо у ванній планується використовувати пральну машину, то знадобиться і друга.

 

Рада!

 

Виконуючи у ванній кімнаті роботи, пов'язані з електрикою, пам'ятайте про заборону на розміщення там розподільчої електричної дози.

 

Це стосується і вимикачів. Їх теж переважно розміщувати ззовні, біля дверей.

 

Черепиця ванна

 

Як Того trebuût стандартам Євро виконання робіт з ремонту, стіни і половина ванній повинні бути oblicovany керамічна плитка.Роботи з укладання плитки виконуються таким же чином, як і в інших приміщеннях.

Сусідські війни - як не програти і чого побоюватися - Intex-прес
Вони включають музику на повну гучність і затівають ремонт в неділю вранці.А на всі прохання і погрози відповідають: «До одинадцяти маю право!» Хоча бувають ситуації, коли...

Похожие страницы