Дачна альтанка та її види

Останнім часом досить популярним форматом благоустрою прибудинкової ділянки є прикраса території оригінальною конструкцією, яка використовується для відпочинку на природі. Якщо планується проводити більше часу з друзями або рідними на свіжому повітрі, тоді варто додати в конструкцію мангал або камін. Таким чином, відпочинок на природі буде більш комфортним і приємним для всіх.

Кожен власник заміського будинку або дачі мріє мати унікальну альтанку на своїй ділянці. Залежно від цілей її експлуатації необхідно підібрати найкращий варіант для вашого ландшафтного дизайну. Тому слід розглянути докладніше різні моделі альтанок, виготовлених з:

деревини;

цегли;

полікарбонату;

металу.

Будь-яка альтанка своїми руками з дерева є найбільш популярним і нескладним вибором, який встановлюють в заміському будинку на різний фундамент. З дерева їх легко можна виготовити за невелику кількість днів. Головною особливістю дерев'яних моделей є те, що вони можуть мати капітальну конструкцію або бути легкими, розбірними. Цей вид відмінно можна переміщати по території щороку. Крім того, такого типу альтанки не потрібно перебувати всю зиму на вулиці, її найкраще розібрати і зручно зберігати в будь-якому приміщенні, при цьому вона не втратить свої властивості. Також варто відзначити, що до цього виду відносяться альтанки з колод або бруса. Будь-яку конструкцію краще всього будувати самостійно, саме тоді ви отримаєте унікальний варіант альтанки.

Альтанка з цегли своїми руками є найбільш якісним і капітальною спорудою. Будь-яка модель буде будуватися більшу кількість днів, ніж дерев'яна, але зате вона буде міцнішою. Ці конструкції досить міцні і розташовуються на монолітному або іншому фундаменті. Такого виду альтанки можна використовувати не тільки для тимчасового перебування, наприклад, за чашкою чаю, а й як літню кухню, місце для обідів або як тимчасову будівлю. Це буде залежати від її внутрішнього наповнення додатковими елементами.

Альтанка для дачі своїми руками виготовлена з цегли часто включає в свій дизайн мангал, барбекю або просто стіл з лавками. Також в ній іноді розташовують крісла або диван, і таким чином, проводять більше часу на свіжому повітрі, при цьому комфортно відпочиваючи самостійно або з друзями. Ви легко можете зробити з такої альтанки місце для ночівлі, заскливши її дерев'яними вікнами або склопакетом. Таким чином, ваші гості зможуть залишатися у вас на ніч. Отже, функціональність зростає відповідно до міцністю використовуваного при будівництві матеріалу.

 

Вскоре выйдет в прокат новый фильм Кинг Конг: Остров черепа в хорошем качестве и его можно будет смотреть онлайн без регистрации не выходя из дома.


Виготовлена з полікарбонату, альтанка буде досить світлою, затишною і сучасною моделлю. Вона може мати будь-який вид каркаса і фундаменту і вважається легкою конструкцією, що і є її головною перевагою. Тому при її будівництві ви не вкладаєте великі суми грошей, і в зв'язку з цим багато зупиняють свій вибір на такому варіанті прикраси ландшафтного дизайну.

Альтанку з металу виготовляють як для літнього відпочинку (більш відкритого типу), так і для всіх сезонів (якщо поставити склопакети і вхідні двері). Таке рішення легко підійде для будь-якого типу заміського будинку або дачі і також зможе стати прикрасою вашого ландшафту. Альтанку з металу своїми руками встановлюють на такі види фундаменту, як:

стрічковий;

цегляний;

кам'яний;

монолітна заливка;

труба.

Головною відмінністю альтанки, виготовленої з металу, є швидкість, так як якщо є хороший проект, то зібрати її не складе ніяких труднощів в короткі терміни. Це можна зробити або послідовно: встановити всі деталі на фундамент, або зробити це єдиним каркасом. Для збірки металевої конструкції ви можете використовувати болти. Більш зручним варіантом буде зварювальний апарат, якщо ж такий є в наявність. Або ви можете використовувати інші різні кріплення для своєї майбутньої альтанки.

Для того щоб доповнити свій ландшафтний дизайн, багато власників здобувають ковані альтанки, які добре вписуються в загальну атмосферу всієї ділянки. Єдиний недолік такого виду - це можливість використання даної моделі тільки в літній час.

Похожие страницы