Ремонт в хрущовці Фото

Робимо ремонт ванної в квартирі хрущовці

Кабина экономит место для стиральной машинки (фото 1) Міняють старі великі умивальники і шафи для приладдя на більш комфортні, невеликі умивальники, влаштовані в малогабаритну дводверну тумбу.(Дивитися фото № 2). У ній можна розмістити різні побутові предмети.

 

Якщо в хрущовці немає гарячої води, то у ванній ще встановлюється водогрійний бак.Вони бувають різної ємності, для середньої сім'ї можна поставити бак на вісімдесят літрів.

 

При виборі пральної машинки уважно поставтеся до її параметрами.Купуйте нешироку і краще з верхнім завантаженням, для хрущовки це відмінний варіант.Зараз виробники випускають пральні машини, які можна встановити під раковиною.Завдяки цьому збільшується вільне місце у ванній і поліпшується дизайн.Загалом, якщо правильно підібрати і грамотно розставити всі предмети, то вийде прекрасна ванна навіть в хрущовці.

Продаж 2-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Нова Зоря, Калінінський район - NGS.NOVOSTI
Коментар. Див фотографії майна. Запропонуйте свою ціну продавця! - Посилання на «Контакт» Затишна квартира з гарним ремонтом.Вікна пластик. Сучасний кахель. Недалеко школа і дитячий сад. У будинку зроблений капітальний ремонт.

Похожие страницы