Сьогодні пропонується на вибір нерухомість від компанії «Fundament»

Новобудови міста Москви сьогодні привертають увагу багатьох громадян особливо на етапі котловану. Така покупка обходиться в рази вигідніше і дешевше. Однак, в ряді випадків вона пов'язана з деякими ризиками. Тому, якщо Ви вирішили купити новобудову в Москві, обов'язково вибирайте надійного забудовника і співпрацюйте тільки з досвідченими професіоналами!

Якщо дивитися глобально, то наявність у власності будь-яких квадратних метрів - це вже чудово, навіть якщо мова йде про квартиру в старій п'ятиповерхівці. Однак, при виборі житла все ж варто враховувати, що нерухомість, як і будь-який товар, з часом зношується, тому набагато краще, з цієї точки зору, придбати новобудову, яка нескоро потребують капітального ремонту, в порівнянні з житлом з старого фонду.

Новобудови м.Москва в даний час пропонують просторі квартири з великими кухнями, санвузлами, вбиральнями, тут часто можна спостерігати підземні парковки, охоронювані двори і т.д. Крім того, купивши новобудову, Ви можете не переживати з приводу того, що угоду оскаржить будь-якої неврахований родич колишнього власника.

Зрозуміло, при покупці новобудови в Москві на стадії котловану, також як і в інших містах, є певні переживання, основним з яких є ризик недобудови. Але і цього можна уникнути, якщо купувати житло на більш пізніх або вже завершених етапах будівництва. Крім того, дуже важливо скрупульозно вибирати забудовника, щоб мінімізувати ризики.

В цілому нерухомість Москви, новобудови зокрема, в даний час характеризує високий темп зростання і реконструювання. Нові будинки і цілі житлові комплекси виростають, ніби гриби після дощу, в різних районах міста. Також відновлюються старі будинки, що представляють певну історичну цінність.

 

Вирішили обзавестися новою квартирою? Рекомендуємо звернути увагу на новобудови. Ціни тут найрізноманітніші! Фахівці компанії «Fundament» здійснюють продаж квартир в новобудові - http://fundament.ua/ua/projects/selling/ та готові допомогти Вам з вибором максимально відповідного об'єкту нерухомості. Вам достатньо лише звернутися до нас із запитом на підбір нової квартири і озвучити свої побажання. У максимально стислі терміни ми виберемо для Вас найпривабливіші і вдалі пропозиції, які існують зараз, найбільш вподобані з них Ви зможете особисто оглянути, щоб прийняти остаточне рішення. Також фахівці нашої компанії повністю візьмуть в свої руки процедуру оформлення угоди, включаючи перевірку і підготовку всіх документів. Іншими словами, звернувшись до нас, ви отримуєте повний і головне якісний сервіс послуг щодо купівлі квартири!


Новобудови Москви пропонують на вибір покупця широкий асортимент всілякої нерухомості. Якщо у Вас сильно обмежений бюджет, то можна придбати невелику студію без балкона. На етапі будівництва вона обійдеться ще дешевше. Той, хто має більш солідні суми, може розраховувати вже на повноцінні одно-, дво-, трикімнатні квартири різних площ.

Новобудови міста Москви користуються великим попитом не тільки серед тих, хто купує житло для того, щоб в ньому жити, але і дуже часто такого роду нерухомість набувають інвестори, охочі примножити свій капітал. Купівля нерухомості - це відмінне капіталовкладення, яке з часом приносить прекрасні дивіденди.


Ціни на новобудови Москви

В даний час ціни на новобудови Москви вже не ростуть так активно, як до кризи. Стабільний рівень вартості житла пояснюється, з одного боку, тим, що вгору ціни підштовхує інфляція і високий рівень потенційного попиту на доступне житло в межах Москви. З іншого боку, зростання цін стримується нестабільним макроекономічним фоном і все ще низьким рівнем платоспроможності населення.

Чекати істотного зростання цін найближчим часом не варто, так як купівельна спроможність населення все ще сильно обмежена. Крім того, зараз досить високий рівень конкуренції, тому забудовники не можуть дотримуватися агресивної цінової політики. З точки зору покупців, це безумовний плюс, оскільки на ринку склалися унікальні умови для вирішення житлового питання - вибирати квартиру можна не поспішаючи, подивившись всі варіанти, що є в наявності.

Ціни на новобудови в Москві коливаються в досить великому діапазоні, тому кожен може підшукати для себе максимально оптимальний варіант нерухомості.

Нові планування, сучасні технології будівництва, відмінна інфраструктура - це найбільш важливі критерії, завдяки яким люди віддають перевагу саме нового житла.

Отже, якщо Ви хочете придбати нерухомість, то краще всього вибирати новобудови Москви. Ціни на квартири в нових будинках навіть більш привабливі, ніж в будинках з старого фонду.

Придбання квартири - це важлива подія в житті кожної людини. Хтось вибирає квартиру, орієнтуючись на її вартість, а хтось - виходячи з інших переваг, наприклад, наявності готового ремонту, місця розташування, розміру житлової площі, наявності поруч розвиненої інфраструктури, хорошої транспортної розв'язки. Зрозуміло, за задоволення треба платити, тому якщо Вас цікавлять елітні новобудови Москви, то ціна на них досить велика, і не кожному вона по плечу. Однак, дуже багато варіантів і економічного житла, доступного основному кількістю жителів мегаполісу. Зараз дуже активно ведеться забудова не тільки старої території міста, а й Нової Москви, тому вибір просто колосальний.

Новобудови в Москві пропонують ціни, починаючи від 90 тисяч рублів за 1 квадратний метр. Це середня вартість по столиці в класі комфорт. Якщо говорити про сегмент бізнес класу, то тут, за даними експертів, стартова ціна становить близько 130 тисяч рублів за квадратний метр.

Новобудови Москви - нове життя в Ваших руках!

Цей заміський житловий комплекс передбачає також багату інфраструктуру, в якій особливе місце займуть дві школи, дитячі сади і клуби для дошкільної підготовки. Жити і виховувати дітей в такому заміському комплексі комфортно і приємно - батьки можуть бути спокійні за своїх дітей, так як школи і дитячі майданчики укриті від сторонніх очей і віддалені від автодоріг.

Заміський житловий комплекс «Заміський квартал» також матиме свою рекреаційну зону, що складається з парку з природним лісом, розважальної частиною з кафе, магазинів і спортивного майданчика. Всі умови, які створив забудовник - р RDI Group, проектуючи цей заміський житловий комплекс.

Похожие страницы