В​идаляємо вмятини на паркеті і інший деревині

18 июля 2017

Багато років тому вчитель сказав мені, що ви могли Браспар вм'ятину в дереві використовуючи вологу ганчірку і праска. Після деяких досліджень я дізнався, що ця техніка може працювати з готовою деревиною, але це багато в чому залежить від виду обробки, з якої ви маєте справу. Так що я вирішив зробити кілька тестів, щоб побачити результати для себе.

Примітка: Будьте обережні! Деякі ОБЛАШТУВАННЯ МОЖЕ квиток при впливі пара. Експериментуйте в прихованому місці, перш ніж робити це на видному місці.

Перший тест був на столі з берези від IKEA. Хоча цей метод краще працює на нових вм'ятини я вирішив спробувати розпарити вм'ятину, яка була там протягом досить тривалого часу.

Приобрести качественные измерительные инструменты Вы можете на сайте www.proftools.xyz по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ось що я зробив:

1. Змочив вм'ятину

2. завдав вологою тканиною або паперовим рушником

3. Притулив праска до вологої паперовому рушнику чи серветці і зробив кругові рухи, але робіть рухи тільки в одному положенні, так як можна спалити поверхню рушники. Переконайтеся, що генерується багато пара. Робіть це протягом декількох хвилин і перевірте результати. У моєму випадку я робив це протягом 3-5 хвилин. Вм'ятини зникли майже повністю, і не було ніяких пошкоджень!

Мій другий тест був на наших паркетних підлогах. Я виявив вм'ятину, яка була досить глибоко. Я зробив ті ж дії, що і вище. Усередині тріщини виявилася бруд, тому я використав пісок для чищення.

У дусі цього експерименту я спробував шліфування і видалив велику частину бруду. Потім я використовував тунговое масло, що я мав у себе вдома. Це, ймовірно, не те ж саме, що і оригінальна обробка, але область, безумовно, виглядає краще, ніж раніше. Ось мій результат:

Хто-небудь ще пробував цей метод? Є будь-які інші ідеї, щоб рекомендувати? Будь ласка, поділіться своїми рішеннями в коментарях.

Ось ще одна порада: вм'ятини в килимах (від ніжок меблів, що стоять на них протягом тривалого часу) пропадають, якщо ви покладете кубик льоду в середині вм'ятини. Залиште кубик льоду в спокої і дайте йому розтанути повністю. Протягом декількох годин вм'ятина повністю зникне.

Похожие страницы