Процес складання компютера

21 марта 2017

Каждий комп'ютер проходить ретельне тестування після закінчення складання, установку, настройку і оптимізацію операційної системи і програмного забезпечення нашими інженерами, які мають вищу освіту в галузі ІТ технологій і величезний накопичений досвід роботи з комп'ютерами, їх діагностикою та ремонтом.

Якщо Ви перебуваєте в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області, у Вас є можливість замовити збірку комп'ютера в компанії «Гарант - Комп'ютерний Сервіс - Центр».

Передача зібраного комп'ютера Клієнту відбувається тільки після повного тестування його комплектуючих і перевірку на стабільність всієї системи в цілому.

Профессиональная сборка компьютеров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Тестування відбувається в чотири етапи: тест оперативної пам'яті, тест жорсткого диска, тест відеосистеми і комплексний тест комп'ютера.

Корпуси, в яких збираються комп'ютери, мають чудову фірмову систему охолодження. Це важливо для майбутньої надійної і стабільної роботи всієї системи в цілому.

Спеціально розроблена система охолодження корпусів, в яких інженери компанії збирають комп'ютери, дозволяють помітно збільшити термін служби компонентів, критичних до перегріву. Це відноситься до жорстких дисків, відеокарт, материнської плати і процесора.

Рівень шуму при роботі системного блоку також грає важливу роль. Опрацювання цього питання ми приділяємо особливу увагу.

Система охолодження, застосовувана при складанні комп'ютерів, безшумна і в той же час її продуктивність розраховується під конфігурацію комп'ютера.

Оперативність і якість виготовлення Вашого майбутнього комп'ютера безпосередньо залежать від персонального досвіду роботи по збірці і налаштування комп'ютерів інженера, який її виробляє. І якщо в будь-якому магазині, навіть найбільшому, Ви купуєте комп'ютер, то він - серійної зборки, і збирають його люди з різним досвідом і кваліфікацією, така збірка, як правило поставлена на потік, так як політика продажів великих магазинів націлена на обсяг продажів і найчастіше на контроль якості збірки не відводитися достатньої уваги.

Похожие страницы