​Робимо просторіше невелику квартиру

31 января 2018

Збільшення візуального простору в квартіреКакая б у вас квартира не була, її площі завжди бракує. Що ми можемо зробити, щоб квартира не здавалася тісної і заставленій речами? Існують прийоми, що дозволяють зробити просторій навіть невелику квартиру.

1. Найкраще для дизайну малогабаритної квартири - мінімалізм. Тому невелику квартиру краще обставляти великими речами. Поставте в кімнаті один великий предмет меблів. Він притягне все погляди і відверне увагу від маленьких розмірів кімнати.
Заказать профессиональный ремонт Вы можете на сайте remont-kvartirspb по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

2. Офарбуйте стелю і стіни одним кольором. Цей прийом допоможе візуально підняти стелю. А якщо в той же колір ви пофарбувати стіни в сусідніх кімнатах, то це оптично об'єднає їх, і квартира буде виглядати набагато просторіше.

3. Постарайтеся заховати всі ваші шафи і системи зберігання в ніші, бажано їх зробити такого ж кольору, як і стіни. Цей прийом дозволить візуально «приховати» шафи в кімнаті. Погано, коли величезна шафа - головне «прикраса» кімнати.

4. Підвісьте шафки для зберігання на рівні ваших очей або трохи вище. Зазвичай те, що розташоване вище рівня очей, особливо не помічається. За рахунок цього, приміщення буде здаватися більш просторим.

5. Якщо вигляд вашого вікна виходить в парк або з нього просто прекрасний вид - змініть звичайні штори на рулонні, або на римські штори. Ваша кімната відразу перетвориться, стане світліше.

6. Приберіть орні двері там, де вони не потрібні - це добре економить місце. Якщо вони вам все-таки потрібні, змініть їх на розсувні. Не подобаються розсувні? Поставте двері з димчастого скла. Крізь це скло вас ніхто не побачить, та й звукоізоляція у них відмінна.

7. Поставте в кімнаті прозору меблі. За рахунок цього, кімната не буде виглядати заставленій, і візуально стане просторіше. За функціональністю якості скляних меблів нічим не поступаються класичним.

8. Оптично допоможуть збільшити простір кімнати дзеркальні панелі. Їх можна закріпити і на стіні, і на стелі. За рахунок дзеркальних панелей кімната візуально буде ширшою. Цього ж ефекту можна домогтися, якщо встановити шафу-купе уздовж всієї стіни і щоб у нього були дзеркальні і розсувні двері.

Як бачите, прийомів по розширенню простору дуже багато. І вони досить прості для виконання. Навіть якщо ви спробуєте застосувати хоча б частину з них, результат вас дуже здивує і порадує.

Похожие страницы