Скільки Варто Зробити Євроремонт

Скільки коштує ремонт в новобудові

Будь-який ремонт сам по собі, - процес трудомісткий клопіткий і часто влітає в копієчку.А ремонт в новобудові тим більше-справа особлива.

 

Чому? - Запитаєте ви.

 

Цьому є кілька причин.

 

Новобудова-це будинок, який тільки-тільки зданий в експлуатацію, а значить до вас у ньому ніхто не жив.Це звичайно плюс. Але якщо подивитися з іншого боку-його також ніхто і не обживав, - це мінус, та ще який!

 

Новобудова, як правило, являє собою просто коробку, як би прозаїчно це не звучало.Безумовно, люди, які ось-ось в'їхали в своє нове житло, перші кілька днів будуть відчувати величезну радість і ейфорію, але з часом, на зміну цьому позитивному настрій, прийде виразне відчуття того, що потрібно робити ремонт, та ще і чим раніше, тим краще.Тут і виникає головне питання - як зробити і!

 

Зараз відповімо.

 

Розрахувати приблизну вартість ремонту можна прямо зараз за допомогою нашого калькулятора ремонту!

 

Ви входите в квартиру, а вас зустрічають тільки стіни.

 

У новобудовах немає ні підведеної електрики, ні освітлення, стіни, підлога і стеля мають мінімальний рівень обробки.Та й до того ж, стіни і ті можуть бути тільки несучими, - тобто, відгороджувати внутрішній простір, вам доведеться самостійно, і, звичайно, за свій рахунок.

 

Крім того, будинок, який тільки здали, зазвичай протягом двох - трьох років, дає відчутну усадку, тому вам потрібно буде думати також і про додаткові заходи щодо зміцнення основних несучих конструкцій житла.

 

Кожна сім'я, яка в'їжджає в новий будинок, без винятку, стикається з даними проблемами і стає очевидно, що без допомоги фахівців тут ніяк не обійтися.

 

Досвідчені та кваліфіковані майстри, які працюють в нашій компанії, зможуть якісно провести експертну оцінку приміщення, проаналізувати стан вашого житла і запропонувати на вибір кілька варіантів проведення ремонтних робіт, починаючи від економічних і закінчуючи ексклюзивними дизайнерськими пропозиціями.

БУДИНКИ І Нині ТАМ - sovsekretno
Здавалося, ось-ось і збудеться мрія новосела: нормальна планування, євроремонт, нова сантехніка, сміттєпровід, засклена лоджія, проводка, що витримує праска і пралку одночасно, окрема дитяча ... І навіть, тьфу-тьфу, щоб не наврочити, високі стелі - так, щоб підростаючі діти не..

Похожие страницы