Як Зробити Євроремонт

Ремонт або санвузла tualeta

Керамическая плитка - хороший вариант отделки пола в санузле  

Vidи ремонт

 

, щоб почати ремонт необхідну opredelitysya як відразу прокинувся ремонту:

 
     
  1. Poverhnostnиy.Це простий ремонт, із зовнішніми оздоблювальними роботами. Іноді із заміною старого унітаз
  2.  
 

А якщо ви вирішили робити перепланування санвузла, то знайте, що для цього необхідно офіційне погодження у відповідних органах.Ваш новий проект повинен відповідати допустимим нормам (технічними умовами) розміщення санвузла, тобто залишатися в межах загального стояка.

 

У будь-якому випадку кожен робить ремонт для себе, за своїм смаком.Головне - створити затишок у ванній кімнаті. Для цього необхідно вибрати правильне дизайнерське рішення, підібрати якісну сантехніку і туалетні приналежності, щоб це відповідало Вашим естетичним запитам.

 

Оздоблювальні роботи

 

Тепер можна приступати до опоряджувальних робіт санвузла.Вони передбачають на початку вирівнювання стін і підлоги. Для цього необхідно придбати штукатурні суміші (у будівельних магазинах великий асортимент), що володіють ізоляцією проти вологи, так як у ванній стіни

 

Красивый интерьер ванной комнаты с моющимися обоями і стать піддаються впливу пари і вологи. Загалом, всі матеріали для санвузла повинні бути вологостійкими.

 

Для початку робимо вирівнюючий шар стяжки. Далі на підлозі обов'язково повинна бути гідроізоляція. І після ще шар стяжки, на який буде укладатися керамічна плитка, тому він ретельно вирівнюється.Керамічна плитка найчастіше використовується для влаштування покриттів підлог у ванних кімнатах.Вона практична і зручна в експлуатації. За нею легко доглядати і підтримувати ідеальну чистоту.Добре, що в даний час в магазинах з'явилася плитка великих розмірів 60 х 60 см, а це призводить до зменшення витрат часу на ремонт.

 

Існує ще хороший варіант для ванної кімнати - це тепла підлога.Така підлога має додаткові плюси - він дозволяє регулювати температуру підлоги, відпадає необхідність укладати килимки на керамічний холодну підлогу.Існує ряд різних теплих підлог, пропонованих західними фірмами.

 

Після цих робіт приступаємо до пристрою облицювання стін керамічною плиткою.Зазвичай її укладають від підлоги до стелі. Для ванної невеликого розміру необхідно зробити таке поєднання керамічної плитки, щоб візуально збільшити розмір кімнати.Кращий варіант - це використовувати глянсову плитку світлих тонів, а також дзеркало.Все це точно візуально збільшить простір ванної.

 

Часто для гламурності у ванних роблять вітражі, різні вставки з матового скла.Але це кожен вибирає за своїм «смаком». Єдина порада - вибираючи плитку, пам'ятайте що, бежеві світлі тони будуть розширювати обсяг кімнат, а яскраві насичені тони - звужують кімнати.

БУДИНКИ І Нині ТАМ - sovsekretno
Здавалося, ось-ось і збудеться мрія новосела: нормальна планування, євроремонт, нова сантехніка, сміттєпровід, засклена лоджія, проводка, що витримує праска і пралку одночасно, окрема дитяча ... І навіть, тьфу-тьфу, щоб не наврочити, високі стелі - так, щоб підростаючі діти не..

Похожие страницы