Як Зробити Євроремонт в Квартирі

Сім порад, як зробити ремонт в квартирі без великих витрат

Ремонт в квартирі - це справжнє "випробування рублем" для більшості людей, особливо для тих, у кого ледь вистачає грошей на повсякденні витрати.Втім, ремонт тільки на перший погляд здається фінансово непідйомною ношею.Сайт "РИА Нерухомість" спробував укласти в сім пунктів поради, як вписати оновлення житла навіть в самий скромний сімейний бюджет.

 

Робіть ремонт поетапно

 

Багато мешканців десятиліттями не роблять ремонт у своїх квартирах з двох причин: по-перше, вони бояться бруду і незручностей, які, так чи інакше виникають у процесі ремонтних робіт, але найбільше людей лякають космічні суми, які нібито доведеться витратити на оновлення будинку.Наприклад, довгі роки саме цього і боялася власниця однокімнатної квартири в Самарі Ольга Дмитрієва, поки не набралася сміливості і не почала потихеньку оновлювати житло своїми руками, причому при зарплаті в 15 тисяч рублів."Найголовніше, коли починаєш планувати ремонт, не замахуватися на все разом.А зазвичай так воно і відбувається, і це велика помилка. Ясна річ, що відразу хочеться поміняти все, але потрібно реально оцінювати свої сили і фінанси і готуватися до того, що це буде тривалий процес ", - розповідає Дмитрієва.У цьому місяці робиш щось одне, наступного - інше. Почати взагалі можна з чого-небудь простого, скажімо, помити батареї і перефарбувати їх.

 

Визначити черговість робіт теж не так складно, тут все впирається в пріоритети і спосіб життя господарів квартири."Коли ми з дружиною купили квартиру дев'ять років тому, то грошей на ремонт майже не залишалося.А на руках - новонароджена дочка, тому одноголосно вирішили, що спочатку упорядковуємо дитячу, потім займаємося санвузлом, тому що це все-таки гігієна, а вже далі все інше ", - ділиться досвідом програміст за професією і ремонтних справ майстер за покликанням Семен Рокотов.

 

Спочатку усувайте аварійні ділянки  
Найчастіше люди починають робити ремонт з естетичних міркувань, що не зовсім вірно.Працівники приватного сімейного будівельного підряду Наталя та Сергій Золотаренко одностайно заявляють, що спочатку потрібно замінити все те, що може привести до аварії - проводку, сантехніку, газове обладнання."Погодьтеся, якщо вас затопить або проводку закоротити, то бюджетним ремонтом в квартирі ви вже не обійдетеся", - говорить Наталія Золотаренко.

БУДИНКИ І Нині ТАМ - sovsekretno
Здавалося, ось-ось і збудеться мрія новосела: нормальна планування, євроремонт, нова сантехніка, сміттєпровід, засклена лоджія, проводка, що витримує праска і пралку одночасно, окрема дитяча ... І навіть, тьфу-тьфу, щоб не наврочити, високі стелі - так, щоб підростаючі діти не..

Похожие страницы