Компанія «Праймхолод» пропонує якісне холодильне обладнання

Володіючи значним досвідом у сфері монтажу та сервісу, компанія «Праймхолод» пропонує тільки найкраще і якісне обладнання та свої послуги з його встановлення та обслуговування.

Фахівцям нашої компанії під силу впоратися з труднощами будь-якої складності. Щодня ми здійснюємо установку, монтаж, ремонт і обслуговування холодильного обладнання. Наші замовники - підприємства і торгові точки, керівники яких розуміють, що професійний монтаж холодильних камер і агрегатів - це головна умова належного функціонування та безпечної експлуатації морозильного обладнання.

Наша компанія успішно здійснює і виробництво холодильних камер для магазинів. Ми застосовуємо високоточне імпортне технологічне обладнання з перевіреними комплектуючими, завдяки чому виходять якісні холодильні камери для квітів, холодильні вітрини, холодильні склади, камери шокової заморозки, холодильні спліт-системи і т.д. Таким чином, на сьогоднішній день наша компанія виробляти холодильні камери різних базових моделей, різноманітних комплектацій і всі необхідні до них аксесуари.

В настоящее время среди производителей холодильного оборудования фирма ПраймХолод стала настоящим лидером благодаря качеству обслуживания любых клиентов.

 
Існує велика кількість сучасних підприємств, на яких потрібно монтаж холодильного обладнання, не випускається серійно. Серед конкурентів виробників промислових холодильних агрегатів нашу компанію «Праймхолод» вигідно відрізняє індивідуальний підхід до кожного хто звернувся клієнту. Як правило, дані роботи починаються з проектування та технічного завдання із замовником. Цей етап є одним з найважливіших етапів всієї роботи, так як від нього буде залежати кінцевий результат, а також повну відповідність виробленої системи вимогам споживача. Згідно із затвердженим технічним завданням поетапно проводиться техніко-економічний розрахунок, проектування, замовлення і доставка устаткування, монтаж холодильних камер і пуско-налагоджувальні роботи. Власна виробнича база, дає можливість випускати промислові холодильні установки будь-яких габаритів і на будь-яких умовах, які задавалися замовниками. Крім цього, завдяки гнучкості у вирішенні організаційних та виробничих питань, а також наявності значної кількості компонентів для комплектації холодильного обладнання на складі, нашою компанією гарантуються мінімальні терміни доставки.


Всі види робіт нашою компанією здійснюються під суворим дотриманням вимог стандартів і норм, що існують на території країни. Перевіряється відповідність встановленим вимогам до вібрацій і шумових характеристик, до пристрою електроживлення і надійності електричної ізоляції, до безпеки всієї конструкції, забезпечення герметичності, міцності, та ін. Здійснюється контроль над дотриманням техніки безпеки. Камери холодильні виробляються із застосуванням нетоксичних матеріалів, які відрізняються безпекою, високою стійкістю до хімічних, механічних і теплових впливів.

У вас є можливість купити холодильну камеру в нашій компанії, і наші фахівці проведуть пусконалагоджувальні роботи на найвищому рівні. Налаштування обладнання проводиться в три етапи - підготовчі роботи, запуск агрегатів і заключні процедури. Під час підготовчих робіт уточнюються організаційні моменти, відбувається узгодження технічної документації, перевірка стану встановленого обладнання і його готовність до проведення пусконалагоджувальних робіт. Після цього, здійснюються індивідуальні випробування кожного агрегату.

Спеціалізація компанії «Праймхолод» - промислові холодильні агрегати і установка холодильного обладнання. Ми точно знаємо, що дотримання всіх правил при установці устаткування і під час його експлуатації забезпечує хорошу роботу на протязі всього терміну служби. Розуміють це і фахівці нашої компанії, і саме з цієї причини використовують при роботі спеціалізовані кріплення, холодильні двері і найякісніші витратні матеріали. Ціни на послуги в цьому випадку можуть збільшуватися, але всі ми добре пам'ятаємо народну мудрість: «Скупий платить двічі». Але ж якщо спочатку звернутися до послуг фахівців, то в подальшому ремонт холодильного обладнання може і не знадобитися!

Похожие страницы