Недоліки незнімної опалубки

19 мая 2017


При будівництві з незнімної опалубки потрібно приділяти достатньо багато уваги приготуванню бетонної суміші. Вона повинна мати однорідну масу. Додатково доведеться перевіряти марку міцності. Якщо вибрати неякісний бетон, то стіни згодом будуть менш міцними. Також необхідно відстежувати правильність укладання арматури.

Основні труднощі при зведенні стін з незнімної опалубки - це якісне ущільнення бетонної суміші. Якщо ці роботи проведені неякісно, то в стіні можуть утворитися "раковини", що також позначиться на міцності готової конструкції. Це неприпустимо, тому що це призведе до ефекту "плавання" опалубки. Останній ряд кладки вимагає особливої уваги і професійного підходу. Вся навантаження від покрівлі буде сприйматися саме цим поруч. Важливо максимально вертикально і прямолінійно облаштувати стіни. Будівництво з незнімної опалубки вимагає облаштування лісів і спеціальних кріплень, які зумовлять вертикальність стін і забезпечать прямий доступ на висоту. Самостійно це виконати навряд чи вдасться. Кривий будинок нікому не потрібен, тому необхідно, щоб будівництво проводилася тільки професіоналами в цій галузі.

Армейская зимняя форма купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


При зведенні стін, як ми зазначили вище, не потрібно спецінструмент, проте деякі елементи, якщо їх грамотно застосувати при будівництві, спрямовані на прискорення і спрощення процесу. Відзначається труднощі і при облаштуванні дверних і віконних прорізів, а також кутових отворів, при виконанні еркерів та інших архітектурних форм. В даному випадку також потрібен професійний підхід фахівців.

Варто відзначити, що рівень стін безпосередньо залежить від рівня фундаменту. Якщо фундамент зроблений неякісно, то і стіни "попливуть". Якщо стіни виходять нерівними, то компенсувати дефект товщиною розчину неможливо - будинок доведеться демонтувати до рівня фундаменту і перебудовувати заново. Це дуже накладно і за часом, і по грошах. Стінові модулі іноді додатково склеюють, щоб домогтися потрібної міцності. Це також вносить корективи в видаткову статтю.

Що стосується екологічності матеріалу, то його не можна назвати стовідсотковим, так як рідке скло має свої недоліки. Це вимагає будівництво обов'язкової вентиляції в будинку. Також з недоліків можна відзначити, обов'язкову зовнішню обробку стін.

Похожие страницы