Як вибрати покрівельний матеріал


Натуральна черепиця, завдяки своїй несприйнятливості до зовнішніх чинників, може служити сотню років і більше. У той же час вона досить чутлива до фізичних дій. Основні недоліки - висока ціна і досить велика маса покрівлі. На вітчизняному ринку покрівельні матеріали представлені в досить великому асортименті. Вони можуть відрізнятися за способом монтажу і характеристикам. Щоб дах був у достатній мірі довговічною і надійною, потрібно знати основні особливості і відмінності різних покрівельних матеріалів.

Найбільш часто при монтажі покрівлі використовуються кілька варіантів покриття, основні ознаки яких розберемо нижче.
Шифер. Не так давно був найбільш поширеним матеріалом. Дане покриття відрізняють великий термін служби і стійкість до впливу різних зовнішніх факторів. Шифер НЕ плавиться і не горить, він досить простий в установці. Також це одне з найбільш дешевих видів покриттів. У разі пошкодження частини покрівлі, такі листи можна просто замінити.

 

Сегодня в Киеве продаются в ассортименте строительные леса от различных производителей. Лидером на этом рынке выступает фирма «Леса-сервис», которая на своём сайте lesaservice.com.uaпредлагает спецоборудование для строительных работ в столице. Для высотных работ компания предлагает каркасное оборудование, вышки-туры, металлические конструкции и т. п.

  
Є й недоліки. Він досить крихкий, транспортувати і встановлювати його потрібно вкрай акуратно. При всій своїй довговічності, шифер вразливий до різних впливів подряпин, вм'ятин і т.д .... Ще є недолік - істотний він не екологічний тобто шкідливий для здоров'я. Дане покриття саме по собі безпечно, однак, при роботі з ним робляться отвори в процесі установки виникає азбестовий пил і вона потрапляє в легені, і як правило призводить до розвитку хронічних захворювань, якщо працівник працює довгий час з цим матеріалом. Укладальники, які постійно працюють з шифером, знаходяться в групі ризику.

Метало черепиця виготовляється з листової сталі, що має спеціальне антикорозійне покриття. У неї невелика вага, їй не потрібно дбайливе поводження в транспортуванні. За типом покриття подібна черепиця класифікується на полімерну і оцинковану. Оцинкована дешевше, але з метал іржавіє. Для запобігання корозії потрібно оновлювати лакофарбне покриття.

Бітумна черепиця являє собою спеціальні окремі плити, що складаються з бітуму, зовнішнього шару і основи, за яку можуть бути взяті різні матеріали. Кріпиться подібне покриття до обрешітки або ж до обшивки, виготовленої з фанери. Покрівельні матеріали вибираються виходячи з ряду факторів, серед яких умови експлуатації, фінанси і т.д. Для приватних будинків підійде бітумна черепиця з досить привабливим зовнішнім виглядом.

Похожие страницы