Ремонт Стелі Відео

Ремонт стелі в квартирі: поради майстрів

ремонт потолка в квартире Стелі займають не останнє місце в інтер'єрі квартири.І перший крок, який Вам необхідно зробити, після того як вирішили виконати ремонт стель у квартирі своїми руками, це визначитися.Визначитися з тим, а як же виглядатиме Ваша стеля після ремонту.Сучасний ринок представляє величезний вибір різноманітних матеріалів.І тому проблем з тим, чому ж обробити стелі, у Вас не виникне.

 

Спочатку краще буде, якщо Ви намалюєте дизайн-проект на папері, але нічого страшного, якщо він залишиться у Вас в голові.І от потім можна закуповувати матеріали і обдумувати технологію, за допомогою якої Ви виконаєте ремонт в квартирі стель.Які ж можуть бути варіанти?

  ремонт в квартире потолка  

Стеля під фарбування

 

В даний час такий ремонт стін і стель у квартирі як фарбування, як і раніше являє собою самий затребуваний спосіб обробки.

 

Причин кілька:

 
   
 1. Досить дешевий спосіб ремонту.Більш вірогідною є можливість самостійного ремонту.
 2.  
 3. Проходить досить тривалий час до наступного ремонту.
 4.  
 5. Можливість швидкого і легкого догляду за поверхнею.
 6.  
 7. Покриття високоустойчіви до вологи.
 8.  
 

Якщо Ви хочете виконати ремонт в квартирі стелі з використанням фарби, потрібно здійснити ряд досить нескладних дій:

 
   
 1. Очистити стелю від старого покриття.
  Причому це треба зробити дуже ретельно, інакше нове покриття має шанс з часом відвалитися. ремонт в квартире потолков Для цього використовуйте шпатель, щітку, мильну воду і ганчірку.Пам'ятайте, що якість очищення позначиться на кінцевому результаті.
 2.  
 3. заштукатурити і зашпаклювати стеля.Точно так само до цієї роботи треба поставитися вельми уважно. Фарба в більшості випадків не приховує дрібних вад поверхні, а великих тим більше.
 4.  
 5. Progruntovat поверхню стелі.
  Грунтовка для стелі наносити слід з тієї причини, що інакше фарба не зачепиться за поверхню.У деяких випадках, грунтовка наноситься в два шари.
 6.  
 7. Нарешті завершальний етап - фарбування.Фарбу можна наносити пензлем, або валиком.
 8.  
 

Увага: В даний час найбільш використовуваною фарбою стала водоемульсійна.Вона зручна в роботі, не обсипається і не мажеться.

 

Стеля під шпалери

 

Ще один спосіб провести ремонт стель і стін у квартирі - це обклеювання їх шпалерами.Основний плюс цього методу полягає в тому, що технологія виконання цих робіт досить проста.

 

При використанні іншого способу обробки потрібна ретельна підготовка стельового підстави.Шпалери ж менш вередливі і відповідно цей етап проведення робіт дозволить дещо заощадити.

Похожие страницы