Євроремонт Кухні та Дизайн

Дизайн маленької кухні: кухня в хрущовці

Дизайн маленькой кухни: кухня в хрущевкеДавно загальновідомий факт, що квартири в хрущовках дуже маленькі і мають незручну планування кімнат.Особливо гостро це стосується кухонь. Адже сучасний спосіб життя вимагає наявність великої кількості кухонної техніки, яку через маленькій площі кімнати дуже часто нікуди ставити.Внаслідок цього, брак місця на кухні стає «великим головним болем» власників таких квартир.

 

Чи можна на одній кухні в хрущовці розмістити газову плиту, пральну машинку, холодильник і обідній стіл на 2-4 людини, якщо площа такої кухні всього-навсього 5-6 кв.м.? ? Дизайн кухни в хрущевке №1 (5 фото) Ми спробуємо відповісти на ці питання і приготували для Вас 5 фото проектів дизайну інтер'єру кухонь в хрущовці після ремонту, які допоможуть Вам на реальному прикладі придумати оригінальні і красиві ідеї для Вашої кухні.Всі кухня для вас Реальні і знімки, зроблені відразу після ремонту.

 

Дизайн кухні hruŝevke № 1 (5 фото)

 

Дизайн кухни в хрущевке №2 (5 фото) Дизайн інтер'єру цю кухню увійшли в класичному стилі.
Плитка робочого фартуха виконана під мозаїку. Благодрая цього, на її малюнку не видно краплі жиру, і вона дуже добре миється.
У кухонний гарнітур вбудована пральна машинка. Вона вільно стоїть на бетонній підлозі і тихо працює.

 

Дизайн кухні в хрущовці № 2 (5 фото)

 

Загальна площа даної кухні 6, 75 кв.м (3, 65 х 1, 85). За формою кухня представляє з себе витягнутий прямокутник.
Внаслідок перепланування площа кухні стала 9 кв.м - прохід з коридору присоед до кухні і на цьому місці зробили нішу для холодильника, а вихід з кухні зробили прямо в зал.
Щоб візуально розширити простір і додати обсягу на стіні кухні повісили дзеркала, а також розмістили багато хромованих елементів і деталей.
Для робочого фартуха використовувалася керамогранітна плитка під натуральний камінь.На підлозі укладений сучасний міцний лінолеум під натуральний камінь.

Похожие страницы