Компанія Ремонт Квартир

Квартира в новобудові: як не потрапити на ремонт

Радість тих, хто обзавівся квартирою в новобудові, зазвичай згасає відразу після початку ремонту.Адже в 95% випадках забудовники завершують роботи в авральному режимі, що позначається на їх якості.

 

Тому при підписанні акту прийому-передачі квартири покупцеві необхідно «дивитися в обидва», інакше доведеться переробляти чужі промахи за свій рахунок, пише Ugmk.info.

 

Українці, у яких на руках ще є гроші на покупку житла, часто воліють вкладати їх в первинну нерухомість.Але незважаючи на явні переваги новостроев, майбутньому власнику квартири необхідно звернути увагу на цілий ряд моментів при підписанні акта-прийому передачі квартири, на основі якого оформляється право власності.

 

Для початку, як радить директор ремонтно-будівельної фірми «Міскам» Максим Зеленков, потрібно перевірити чисто побутові «дрібниці», наприклад, металопластикові вікна, і удостоверітсья, що в них немає зазорів, щілин і перекосів.Потім варто уважно оглянути і самі скла або віконні конструкції, оскільки нерідкі випадки, коли вони дряпаються або брудняться будівельними матеріалами.А якщо ці проблеми не виявити вчасно, то вікна доведеться міняти вже за свій рахунок.

 

За спостереженнями комерційного директора будівельної компанії Proxima Андрія Перебийноса, найчастіше будівельники грішать поганою якістю стяжки або нерівними стінами, тому краще всього приймати квартиру у забудовника або з керівником бригади, який згодом займеться ремонтом, або зі спеціальним пристроєм - рівнем.«Як правило, на вирівнювання стін і підлоги припадає близько 30% коштів, які витрачаються на ремонт квартири », - розповідає А. Перебийніс.

 

У більшості договорів купівлі-продажу не прописано, що стіни повинні бути ідеально рівними (є лише пункт про наявність стяжки і штукатурки), але покупець може апелювати до державних будівельних норм, згідно з якими перепади не можуть перевищувати 1 см.Правда, на практиці трапляється й таке, що перепади досягають 20 см, і для того, щоб їх усунути, знадобиться 1, 5-2 тонни будматеріалів.Не меншою проблемою були і залишаються донині наскрізні щілини у зовнішніх стінах, на ліквідацію яких також потрібно чимало цегли, розчину і будробіт.

 

На балконі основну увагу слід приділити якості зварювання перилл, яке часто буває незадовільним, хоча до підлоги претензій зазвичай не виникає.Трапляються проблеми і за межами квартири, наприклад, в коридорних електрощитках може не бути лічильників електроенергії або «автоматів».А іноді будівельники забувають і про такі «дрібниці» як прокладка кабелів для інтернету, телефону і телебачення.


купить счетчик горячей воды - "inVol"
Похожие страницы