Балка двотаврова широкополочна

15 апреля 2017Широкополочні балки використовуються для несучих конструкцій, як опорні напрямні. Балки даного типу з товстого листа здатні витримувати високі навантаження і використовуються при будівництві висотних будівель. Балки двотаврові широкополочні мають паралельні грані полиць. Завдяки більшій ширині полиць широкополочні двотаврові балки мають велику жорсткість щодо осі «у», тому їх можна застосовувати в конструкціях без додаткових кріплень.

Качественная балка широкополочная купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Конструктивні переваги, такі як, паралельність граней полиць і потужність перетинів, дозволяють застосовувати широкополочні двотаврові балки у вигляді самостійного елементу. Такий самостійний елемент не вимагає майже ніякої обробки, а це, своєю чергою, знижує трудомісткість виготовлення конструкцій, а значить, і їх вартість в 2 або 3 рази. З широкополочних двотаврових балок можна зробити таврові профілі для використання в ґратчастих конструкціях, розрізавши полки в поздовжньому напрямку.

Поступово широкополочні двотаврові балки витісняють звичайні двотаврові балки, тому обсяг виробництва останніх з часом зменшується на користь перших. Використання автоматичного зварювання дозволяє виготовити тонкостінні двотаврові балки з листового прокату (зварні балки) з більш вигідним розподілом матеріалу по перетину.

Вважається, що економічним способом виробництва сталевих балок є зварювання, однак прокат є не менш популярним способом виготовлення широкополочних балок. Не дивлячись на те, що ціни на широкополочні балки будуть триматися на високому рівні (так як виробництво залежить від забезпечення дорогим ломом), ми зможемо запропонувати Вам адекватні ціни на балки широкополочні і інший металопрокат.

Похожие страницы