Широкий вибір садових дровоколов

05.07.2018

Електричний дровокол - спеціалізоване верстатне обладнання, призначене для заготівлі дров в різних кількостях. Агрегат часто називають дровокольного верстатом, колуном. Відмітна особливість пристрою - крім розколу полін інструмент виконує торцювання.

Устаткування можна класифікувати як побутові і промислові верстати. Продукція для побутової експлуатації розрахована на малі робочі обсяги і експлуатується з обов'язковими перервами в процесі роботи. Промислові вироби відрізняються високою потужністю і складністю конструкції. Пристрій промислової типу може застосовуватися як для розпилу, так і для подачі, торцювання та іншої обробки деревини.

Широкий вибір садових дровоколов

Конструкції, представлені на сучасному ринку, поділяються на окремі види в залежності від способу закладки колод. Каталог дровоколов для побутових потреб дозволяє придбати горизонтальні, вертикальні і змішані моделі.

Горизонтальні верстати припускають ятати деревини в спеціальний жолоб і подальший розпил колоди по горизонталі. Модель вважається найбільш поширеною і практичною. Колода може рухатися у напрямку ножа або в зворотну сторону.

Вертикальні верстати припускають особливий рух ножа - лезо опускається зверху і тисне на поліно. Відмітна особливість модельного ряду - компактність.

Змішані моделі поєднують два типи закладки і вважаються професійним інструментом. Конструкція може використовуватися для обробки великого потоку матеріалу і широко застосовується на деревообробних підприємствах.

Купити дровокол в Україні 

Компанія EUROtools пропонує і постійно розширює асортимент товару, реалізація на сторінці https://eurotools.ua/260-drovokoly тільки сертифікованої продукції та продаж дровоколов в Києві за привабливими цінами. Агрегати, представлені в каталозі, відрізняються наступними перевагами:

  • істотна економія тимчасових, фізичних витрат на обробку деревини;
  • висока потужність механізму;
  • зручність і простота експлуатації.Для роботи з верстатом не потрібні спеціальні навички;
  • універсальність.Компактність конструкції дозволяє використовувати обладнання всередині приміщень, на свіжому повітрі;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • лояльна ціна на дроворуби для саду;
  • екологічна чистота і безпека продукції.Електричні моделі не дають вихлопів і можуть використовуватися в закритих просторах.
  • EUROtools співпрацює тільки з перевіреними виробниками і гарантує бездоганну якість продукції. Лояльна цінова політика, наявність точок видачі товарів в Києві та Запоріжжі, гарантійне та сервісне обслуговування товарів - ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені покупкою.

    Похожие страницы