​Ціни на укладання паркетної дошки

23 июля 2017

Самостійне виконання паркетної дошки вимагає від покупця будівельних навичок і дотримання технології виробника. Крім того, при використанні матеріалу в зонуванні і декоруванні приміщень необхідно навчитися виконувати інтер'єрні завдання дизайн-проекту. В іншому випадку результатом зусиль може виявитися деформація підлогового покриття і псування матеріалу обробки.

Відмінною особливістю паркетної дошки є вимогливість до основної поверхні підлоги. На відміну від інших оздоблювальних матеріалів, паркетна дошка відноситься до жорстких покриттях і не повторює незначних нерівностей конструкції підлоги. Ігнорування підготовчого етапу робіт стане причиною скрипу паркетного покриття в місцях перепаду статі понад 2 мм. Додатково ускладнює самостійне пристрій матеріалу необхідність виконання пароізоляції і настилу целофановою плівки.

Основними способами укладання є діагональна, пряма і цегляна, тому ціни на укладання паркетної дошки залежать від складності та обсягу робіт. Професійний монтаж фахівцями дозволяє виконати два види кріплення: 1) плаваючий монтаж без кріплення панелей до підлоги, 2) укласти матеріал на клей і закріпити цвяхами для підвищеної міцності. Вивчення всіх видів укладання і проведення робіт самостійно важко, а незначне порушення технології істотно знижує якість матеріалу. Тому до рекомендованого способу пристрою паркетної дошки відноситься виконання монтажу фахівцями.

Вывоз строительного мусора быстро, качественоо и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ринок паркетної дошки і послуг фахівців досить конкурентний, тому до рідкісних випадків відносяться істотне відхилення від середніх цін. В основному вибір фахівця здійснюється за наявністю професійного досвіду і прикладів успішного влаштування покриття. Не варто засновувати вибір на основі фотографій або відгуків в електронному вигляді! Особливостями паркетної дошки є виявлення недоліків протягом 2-3 місяців після монтажу. Тому варто приділити увагу огляду раніше виконаних робіт фахівця.

Середні ціни на укладання паркетної дошки коливаються в межах 200 грн за кв.м. При цьому у вартість роботи включається настил пароізоляції, шумоізоляції, укладання і винесення сміття. Тому вибір компанії, яка надає комплекс послуг в межах середніх цін, зарекомендувала себе якісними прикладами робіт, буде ідеальним рішенням монтажу паркетної дошки.

Похожие страницы