​Дизайн в стилі Модерн

14 января 2019

Ми вже кілька разів сказали, що квартира в стилі Модерн нагадує повноцінне твір мистецтва. А тепер давайте придивимося до деталей.

Кольори. Для Модерн дизайну характерні ніжні, теплі кольори: попелясті світлі відтінки, бежевий, кремовий, вершковий, персиковий, ніжно-зелений, кавовий і т.д. Різний відтінки коричневого і сірого, розбавлені зеленими елементами - зразковий варіант Модерну.

Качественные рольворота гаражные купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Стіни. Ремонт Модерн - це обов'язкове вирівнювання стін. Далі їх зазвичай фарбують в приглушений однотонний колір, рідше використовуються шпалери, причому ні в якому разі не паперові. Фактурні шпалери і панелі - відразу немає. Плитка - однотонна, обов'язково з затіркою швів. Стіни в стилі Модерн рівні, зазвичай ніжних світлих кольорів, які не фактурні. Темні стіни необхідно розбавляти орнаментом з природними мотивами.

Навіть самий стриманий варіант Модерну виглядає дорого і дуже затишно

Стелі. Стеля в стилі Модерн - рівний і світлий, гіпрочние рівневі конструкції підійде тільки для дійсно просторих приміщень. Стеля тут буде служити фоном, тому оформляється він якісно, але скромно. Іноді на стелях оформляють облицювання з натурального дерево або кольорові вітражі, знову ж таки, для невеликих приміщень ці варіанти не підійдуть.

Підлоги. Модерн квартира - це завжди дерев'яні підлоги, паркет або ламінат. За допомогою підлогового покриття тут також зонируют простір, поєднуючи різні породи і кольору дерева. Плитка небажана, тому що вона привносить в дизайн геометрію, яку Модерн зазвичай відкидає.

Темний ламінат з натурального дерева на кухні в стилі Модерн

Вікна та двері. Віконні і дверні отвори обрамляются деревом в тому підлозі. У великих приміщеннях у вікнах можна оформити у формі арки і прикрасити їх кольоровими вітражами з природними мотивами. Вітражні вставки в дверях також додадуть приміщенню затишку і тепла, відмінно підійдуть широкі подвійні двері з твердих порід дерева.

Освітлення. За допомогою освітлення Модерн дизайн розділяє приміщення на різні зони. У Модерні вітається комбінований розсіяне світло: стельові люстри, настінні бра і світильники, пара торшерів. Традиційними для Модерну є люстри з елементами з білого скла. Все це, природно, в розумних межах.

Плавні вигнуті лінії вікна і велика кількість природного освітлення

Меблі. Для стилю Модерн характерні набори меблів, наприклад, диван і пара крісел. Каркас всіх меблів в кімнаті виконується з однієї породи дерева. Оббивка м'яка, з натуральних матеріалів, її колір повинен трохи розряджати загальну гамму, подушки можуть бути ще трохи яскравіше, з цікавим природним орнаментом. Ковані або різьблені ніжки - відразу так. Також не забувайте, що меблі в стилі Модерн - в першу чергу функціональна.

Похожие страницы