​Ремонт в стилі Лофт

17 января 2019

Відразу потрібно позначити, що справжній західний ремонт Лофт в нашій країні не особливо застосуємо. У Росії тенденції масово переробляти фабрики в житлові приміщення не спостерігається, старі промислові будівлі зазвичай просто зносять, а на їхньому місці зводять звичні житлові новобудови. А адже саме заводський цегляний вигляд, високі стелі і мінімальна кількість перегородок і відрізняють Лофт-ремонт від інших стилів.

Вы можете приобрести качественные окна шуко сочи по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Однак Лофт інтер'єри змогли відвоювати місце в серцях жителів СНД. Особливо пощастило з цим людям, які проживають в «сталінках», знаменитих своїми високими стелями. Серед забудовників теж з'являються активісти, відбудовувати нові будинки відповідно до стилю Лофт-квартир, з великими вікнами та іншими принадами. Для таких будинків є окремий термін - «нео-Лофт».

Хочу Лофт квартиру!

І так, ви вибрали стиль ремонту Лофт для своєї квартири. Не існує ніяких реальних проблем в здійсненні вашої задумки! Але для початку потрібно провести невелике дослідження: чи дозволяє конструкція вашого будинку проводити перепланування, які стіни можна знести, які - ні в якому разі. У тісному приміщенні зі стандартною російської плануванням Лофт-ремонт не має сенсу, він просто не буде виглядати органічно.

Найчастіше питання, який ми отримуємо від клієнтів про стилі Лофт: доведеться робити цегляну кладку? Видихайте, таких радикальних заходів не знадобиться. На заході заводи спочатку шикувалися з характерного червоного цегли, сучасна ж обробка обходиться декоративними аналогами. Так звані «кабани», вони ж декоративні цеглини, зараз активно випускаються різними фірмами, що забезпечує великий вибір за ціною, якістю, діаметру, кольору і так далі.

Справа за малим: знайдіть хорошу бригаду ремонтників, поясніть їм, що вашій квартирі Лофт потрібен як повітря, проконсультуйтеся з дизайнерами. А далі просто спостерігайте за тим, як ваша звична житлоплощу стає Лофт-квартирою!

Тут, звичайно, перший-ліпший дизайнер і незрозуміла бригада з вулиці не підійдуть. Все ж перепланування - справа не для новачків. Але раз ви вже читаєте цю статтю, проблеми з пошуком явно не виникне!

Похожие страницы