Ремонт Квартир Стелі

У квартирі чотири роки тому зроблений ремонт: рівні стелі і стіни, на підлозі - лінолеум.

Друзі, цей момент настав!  
Продаю квартиру в цегляному будинку з чудовим видом на Гвардійський парк.
У квартирі великі вікна і широкі підвіконня. Засклений балкон.  
Про квартиру:  
Планування однокімнатної квартири дозволила зробити з неї затишну двокімнатну.Таким чином, є вітальня / спальня площею 14 кв.м і кабінет (зараз, до цього була дитяча) - 6, 3 кв.м. Кухня - 5, 4 кв.м.  
У квартирі чотири роки тому зроблений ремонт: рівні стелі і стіни, на підлозі - лінолеум.
Під'їзд:  
Чотири квартири відокремлені від сходового майданчика, тому ви можете активно використовувати цей простір, щоб поставити, наприклад, дитячу коляску або велосипед.
Інфраструктура:  
Поруч знаходиться великий Гвардійський парк, який весь час упорядковують (скоро там з'явиться новий спортивний комплекс), є прекрасна набережна протяжністю 1, 5 км.Оформлений спуск до Єнісею (можна і на машині проїхати, і пішки пройти).Є магазини, стоянка (але і навколо будинку знайдеться місце для автомобіля), дитячі садки і школа № 108.Найближча зупинка - ДК КрАЗа.  
Важливе зауваження - гарячу воду не відключають (ніяких тазиків!).
Вартість квартири - 2245 тис. Ванна і туалет потребують ремонту, тому готова поторгуватися.Можу залишити кухонний гарнітур. Чистий продаж.

Півтори кімнати стануть музеєм - Громадський контроль
На сьогоднішній день квартира № 28 знаходиться в дуже поганому стані: там потрібно зміцнювати підлоги, перекриття, замінювати всю проводку та комунікації - труби тут не міняли жодного разу з післявоєнного часу.Але до цієї частини ремонту ..

Похожие страницы