Ремонт Дизайн Стель

Ремонт: Дизайн стель

Всі фотогалереї Ремонт: Дизайн потолков

 

Школа ремонту

 

Razumeets, rovnyj білу стелю візуально збільшує простір, oDNAKO разом з темпі на nepriâtnyj Створює bolničnyj ефект.Та й сьогодні білі стелі не актуальні, стеля стала не менш важливою площиною, ніж стіни, і його дизайну приділяється не менше уваги.

 

Так яким має бути вишуканий і стильний стелю, що додає закінченість інтер'єру? Якщо ви є прихильником старих традицій і не любите сучасні дизайнерські вишукування, то найменше, що ви повинні зробити - це пофарбувати стелю в такий тон, щоб він гармоніював з рештою кольоровою гамою кімнати.Шар декоративної штукатурки здатний додати стелі стильну рельєфність.Цей варіант простий, але досить вишуканий

 

Також до стелі можна приклеїти різні світяться елементи, виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів з невеликим вмістом фосфору.Цей варіант дуже гарний для оформлення дитячої кімнати, однак декоративними зірками також можна прикрасити і стеля вашої спальні.

 

Ще один бюджетний варіант - оформлення стелі пенопластовой плиткою, яку наклеюють на очищену поверхню за допомогою спеціального клею. фото - Натяжной потолок в спальне, фото 4Пенопластовая плитка мають різні варіанти фактури і широку кольорову гаму з нанесеними на неї візерунками.Стандартні розміри плитки 50x50 мм і 60x60 мм. Також при оформленні стелі можна поєднувати кілька видів плитки, тим самим організовуючи різні функціональні зони простору.Пенопластовая плитка добре піддається забарвленню фарбами, що мають водну основу.

 

Шпалери і тканина досить складні в поталу і підходять не кожному приміщенню.Але якщо мова йде про дизайн дитячої кімнати, то шпалери можуть додати приміщенню затишний і казковий вигляд, ніби кажучи, що це приміщення лише для маленьких.При виборі шпалер до них пред'являється тільки одна вимога, щоб вони були не яскравими і поєднувалися за кольором із загальним інтер'єром приміщення.

Похожие страницы