Ремонт Квартир в Таллінні

Перенесення розетки

Приступаючи до ремонту квартири, насамперед, необхідно виконати і ремонт електрики.Нерідко й розетки переносять у відповідності з останніми тенденціями сучасного будівництва на висоту в 30 см від рівня підлоги.

Для початку намічають місце, де буде знаходитися нова розетка.Після цього для підрозетника видовбують в стіні місце і роблять штробу для дроту.Для такої роботи зовсім не підходить болгарка, оскільки від неї буде дуже багато пилу, найкраще скористатися перфоратором.Набагато простіше виконати цю роботу, якщо стіна зроблена з м'яких матеріалів - гіпсу, цегли або пінобетону.Після того, як необхідні поглиблення зроблені, можна приступати до підключення і укладанні дроти.

Профессиональная  разработка веб сайтов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для розеток використовують трижильний кабель, який має перетин в 2, 5 мм.Один з дротів ведуть на фазу, інший - до нуля, а третій - на заземлення.Для вимикачів використовують двожильний кабель перетином у 1, 5 мм.

Якщо дріт м'який і складається з безлічі тонких зволікань, то він може не витримати великої напруги, а одножильний кабель при такому ж перерізі підвищену силу струму легко витримає.

Але якщо в квартирі алюмінієва проводка, то і для установки нової розетки необхідно купувати алюмінієві дроти, оскільки алюміній і мідь на місці стику з часом будуть окислюватися.

Після укладання проводів в штроби, їх необхідно зміцнити алебастром.Підрозетник в стіну треба встановити за допомогою гіпсової штукатурки - Ротбанда.

Після установки підрозетника можна починати штукатурні та малярні роботи, і тільки після їх повного завершення можна підключати розетку і встановлювати кришечку.

  Перенос розетки

Головні подарунки життя

- IvanovoNews.Ru
У цей новий будинок першого мешканці заїдуть в серпні.Цікаво, що квартири люди не купували і не брали в іпотеку. Запрацювали терпінням і роками життя в аварійних будинках.Згнилі перекриття, підлога, туалет на вулиці. Сюди переселять мешканців дерев'яних двоповерхових гнилушек.

Похожие страницы