Ремонт Квартир Фото Кухні

Дизайн кухні ФОТО

Дизайн проектКОНТАКТ

 

ТОВ "Нове будівництво СПб»

 

Компанія: Санкт-Петербург, Afonskaâ вул., Буд.2, офіс 3-230

 

ст.метро Питома

 

з 09:00 до 23:00 щодня

 

з 09:00 до 23:00

 

без вихідних

 

924-85-94 (МТС)

 

958-17-53 (Мегафон)

 

Дизайн трёхкомнатной квартирыНапиши коментар до вподобаного проекту і отримай знижку до 40%

 

на свій дизайн проект квартири.За кращий коментар максимальна знижка.

 

Дизайн кухні ФОТО

 

Приклади дизайну кухні від наших дизайнерів допоможуть Вам створити уявлення про ідеальний кухонному інтер'єрі. #ДИЗАЙН_2Втілення в життя мрії про нову кухні завжди слід починати з розробки дизайн-проекту.

 

МОЖЛИВО ВАМ ЦЕ БУДЕ ЦІКАВО:

 

Дизайн кухні, це один з ключових моментів на які варто звернути увагу до початку проведення робіт з ремонту кухні.Необхідно продумати органоміку всього приміщення, підібрати колірні рішення і підготувати планувальні рішення.

 

Дизайн кухні, як і дизайн квартири в цілому краще довіряти професійним дизайнерам, фахівцям, які вирішують подібні завдання кожен день, їх досвід і знання, допоможуть Вам реалізувати дизайн кухні, враховуючи всі Ваші вимоги до цього приміщення.

Чи не елітне, але престижне: що таке житло бізнес-класу - Аргументи і факти
Кв.м квартири бізнес-класу більше, ніж економ-класу, і менше, ніж еліта.Середня площа «однушки» - 55 кв. м, «двушки» - 81 кв. м, «троячки» - 117 кв. м, при цьому площа кухні повинна становити не менше 12 кв.м, а висота стель - не нижче 2,8-3 м.

Продаж 2-кімнатної квартири хрущовки в Бердську, вул. Мікрорайон - NGS.NOVOSTI
Продаж квартири в місті Бердск. У хорошому стані, без ремонту завершена. Затишна квартира. Кухня і туалет в звичайно стані. Всі сантехніка і труби в udovletvoritelnom стані.Санвузол-суміщений. Кімнати суміжні. Квартира наповнена теплотою і любов'ю.

Похожие страницы