​Етапи проектування і документація

12 марта 2018

На вибір типу будинку в значній мірі впливає розмір ділянки, тому етапи проектірованіяначінать проектування будинку краще після того, коли ви вже є повноправним власником ділянки.

Опрацьовуючи распланіровку і систему майбутньої споруди, Ви зобов'язані подавати його в повному розмірі. Закладені в плані похибки початкового плану з великими труднощами виправляються вже в процесі зведення, а невиправлені - можуть на довгі роки залишитися очевидним свідченням авторських недоробок.

Саме з метою уникнення таких помилок і розробляються всі потрібні частини в проектній документації.

Вы можете воспользоваться услугой апостилирования документов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Головні частини архітектурних-строй рішень - креслення розрізів, планів, фасадів, окремих вузлів і інших деталей. Вся проектна документація повинна бути в повному порядку в палітурці. Тверда палітурка для креслень і документів, зроблений, наприклад, в PrintDesign.ru, буде не зайвим. Ось яка документація буде необхідна.

План - це креслення горизонтального перетину будинку. Залежно від місця проходження січної площини розрізняють поверхові плани, плани підвальних приміщень, плани фундаментів, мансард і даху. На будь-який план наносять відмітні елементи. Наприклад, на планах поверхів малюють стінки і перегородки з прорізами, димові і вентиляційні канали, окремі опори, сходи.

На вже детальних планах, вироблених у величезних масштабах, можна уявити розстановку меблів. На планах особливих креслень зображаються складові виду робіт.

Розріз - креслення вертикального перетину будівлі. На ньому малюються перекриття - надпідвальне,, фундаменти, міжповерхове, мансардне, сходи, системи даху. Всі розміри робляться по більш відмітною перетинах, щоб виявити всі складові, які не можуть бути добре видно на плані. Крім обсягів на розрізах проставляють відмітки висот.

Креслення фасадів являють собою проекції зовнішнього вигляду будівлі на вертикальну площину. Розпізнають основний (зовнішньої), бічні і зворотний фасади. На кресленні вказуються віконця, двері, козирки, цокольна частина стін, карнизи, слухові віконця, конфігурація даху, балкони, тераси.

Міжповерхові і горищні перекриття робляться на особливих кресленнях, де викреслюється план розташування балок і частин перекриттів у вигляді поздовжніх і поперечних розрізів.

Систему даху малюють на окремих кресленнях, щоб мати поняття про місце розташування крокв і їх примиканні до стінок, ухилах, ребрах або разжелобках, по яким повинна стікати вода з 2-ух сусідніх скатів, а ще про місця розташування димових труб.

Окремі вузли - пристосування карниза, притулений балок перекриттів, частини сходів, примикань частин лоджії до головних систем - опрацьовуються до дрібниць, так як ближче перед початком зведення потрібно знайти, як, в якій черговості, з яких матеріалів стануть в наступному виконані важливі складові споруди.

При складанні схеми з електроосвітлення потрібно потурбуватися про те, щоб вона включала в себе достатню кількість правильно знаходяться джерел освітлення і різних розеток. Так як можуть використовувати і приховану проводку, труби, в яких проходять дроти, зобов'язані бути прокладені в період зведення.

Пам'ятайте, будівельний план споруди повинен відповідати його призначенню. Потрібно добре розуміти, що Ви бажаєте спроектувати.

Похожие страницы