​Лазерне різання металу

4 мая 2018

Лазерне різання - новітня технологія контурного розкрою всіляких листових матеріалів, яка в якості інструменту для різання використовує сфокусований лазерний промінь, потужність якого можна регулювати залежно від оброблюваного матеріалу.

Даний метод розкрою створює ідеально рівну поверхню зрізу; дозволяє проводити роботи з високою швидкістю і уникати Радіусна внутрішніх кутів, що виникає при фрезерної різанні; мінімізує зону термічного впливу при розкрої; забезпечує ідеальну паралельність крайок.

Точність розкрою матеріалів за допомогою лазера набагато вище, ніж при плазмовому різанні або штампування. Це дозволяє мінімізувати відходи і допуск різу. Крім того, зрізи, отримані за допомогою такого обладнання, не вимагають додаткової обробки.

Лазерная резка металла заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сьогодні цю методику застосовують при виготовленні різної промислової і рекламної продукції, трафаретів, сувенірів та ін. Крім металу, як оброблюваних поверхонь використовують оргскло, фанеру, двошаровий пластик, МДФ і інші матеріали. Дана технологія розкрою дозволяє отримувати великогабаритні і мініатюрні вироби вкрай складних форм, а також вирізати отвори діаметром від 0,5 мм.

Лазерне різання на нашому підприємстві виробляється в основному з матеріалу замовника за допомогою новітнього обладнання, оснащеного відповідним програмним забезпеченням, яке здійснює комп'ютерний контроль точності робіт, їх якості і швидкості проведення. Бажаючим замовити повний цикл, наприклад, з виготовлення рекламної або сувенірної продукції, ми можемо запропонувати не тільки різання або гравіювання, а й відповідний матеріал.

Фахівці нашої компанії здійснюють оптимальний вибір устаткування для кожного клієнта. Технічні характеристики і тип обладнання залежать від якості і товщини матеріалу, довжини і складності контура, необхідної кількості виробів, що дозволяє мінімізувати ціну замовлення.

Зразкові розцінки наведені в прайс-листі нашої компанії. Однак остаточну вартість замовлення можна визначити тільки після підготовки робочої програми.

Похожие страницы