​Якісне скло для меблів

11 декабря 2018

В силу естетичних і функціональних властивостей скло стало одним з найбільш поширених матеріалів. По міцності воно не поступається каменю і металу, по енергоємності - дереву. Сучасні технології обробки зробили реальним використання скла там, де раніше це було немислимо.

Вы можете приобрести качественное подстолье по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Скло називають унікальним матеріалом XXI століття. Завдяки технологіям обробки прозорий і крихкий за своєю природою, цей матеріал придбав незвичайні властивості. Матове, кольорове і тоноване ... Світ скла дійсно безмежний, і настільки ж нескінченна область застосування цього матеріалу. Разом з тим сучасні архітектура, промисловість і будівельна індустрія пред'являють дедалі більші вимоги до його якості.

Часто при виготовленні предметів меблів використовують скло. У кухонних гарнітурах, шафах купе, книжкових шафах, гірках, двері зі скла - незамінний елемент. З нього виготовляють торгове обладнання, столи та інше. Але, як і у будь-якого матеріалу, скло має свої переваги і недоліки.

Якісне скло для меблів застосовували при інкрустації в стародавньому Римі. Однак справжнього розквіту виробництво досягло в пізній період. Епоха Ренесансу, саме тоді на італійському острові Мурано створили перший справжній шедевр з декоративного скла. Наступний «ренесанс» виробництва пов'язаний з іменами Галле, Тіффані, Лаліка і відноситься до XIX-XX століть.

У сучасному інтер'єрі зі скла не тільки створюють окремі предмети меблів (столи і навіть стільці), а й комбінують. Напевно, у кожного вдома є шафа зі скляними дверцятами або тумба.

У простих предметах меблів використовується "звичайне" скло або прозорий пластик. Якщо річ декоративна, то і скло повинне бути відповідним. Ажурні предмети меблів прикрашаються склом виробленим за технологією тіффані. Вона носить ім'я творця і полягає в тому, що різнокольорові нарізані за ескізом шматочки скла спаіваются.Стекло для меблів може бути не тільки прозорим або матовим, нерідко його розфарбовують, використовуючи для цього спеціальну фарбу. Fan & amp; Fancy - дивовижний і забавний матеріал для знімних вітражних самоклеящихся зображень на будь-яких глянцевих поверхнях (скло, кераміка, дзеркало і т. П.). Вона допоможе декорувати веселими картинками дитячий шафа або створити оригінальний вітраж на склі, дзеркалі. Працювати з матеріалом дуже легко. Досить нанести малюнок на плівку або скло, а після висихання відокремити отримане зображення від основи і приклеїти на будь-яку глянцеву поверхню.

Для розпису скляний дверей великий шафи або шафи-купе використовують фарби Glas-Art, їх відрізняє хороша світлостійкість і яскраві прозорі кольору. Основою Glas-Art є органічний розчинник (алкідна смола), тому фарба схожа на лак і ідеально підходить для розпису пляшок і ваз. Всього за п'ять хвилин створити чудовий колаж вдасться з новою фарбами Easy Marbl. Використовуючи два-три кольори, які просто виливають в невелику ємність з водою і злегка перемішують, легко домогтися мармурового ефекту. Потрібно лише занурити у фарбу декорується предмет і дати йому висохнути.

Похожие страницы