​Основа для підлоги

14 июля 2018

У двох статтях ми розглянемо, які бувають конструкційні основи для підлоги, що використовуються в будівництві як промислових, так і житлових будівель і споруд.

мінеральна основа

Купить offerte nieuwe ramen по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Головною проблемою всіх мінеральних основ (цементних, ангідридних і нівелюють стяжок, бетонних перекриттів) вважається їх здатність пропускати вологу по найтонших капілярах. Вирішується така проблема укладанням пароізоляційній і вологонепроникною підкладки додаткового шару поліетиленової плівки під підкладку або використанням спеціальних комбінованих волого і паронепроникних підкладок зі спеціальним покриттям тільки з одного боку. Якщо підкладку використовують в поєднанні з пароізоляцією, її слід укладати по верху пароізоляції безпосередньо перед укладанням підлогового покриття. При монтажі паркету або ламінату безпосередньо на бетонну підлогу завжди слід враховувати можливий ризик проникнення вологи.

Перед укладанням самого підлогового покриття вам необхідно спочатку розкачати підкладку, щоб згодом виключити контакт бетону і дощок безпосередньо. Також при будівництві будь-яких об'єктів, в тому числі нових, на бетонну основу виконується монтаж ізоляційного матеріалу після того, як використовують затирочні машини для шліфування бетону. При монтажі підлогового покриття на бетонні перекриття обов'язково слід застосовувати пароізоляцію.

тепла основа

Наскільки приємні і комфортні відчуття від теплої підлоги в житлових приміщеннях, настільки ж складним завданням є вибір матеріалу для пристрою такої підлоги. Важливо наступне: для вибору матеріалу під ложки враховуйте коефіцієнт тепло-поглинання - він повинен бути якомога нижче, загальне значення коефіцієнта тепло-поглинання підлогового покриття (тобто під ложка плюс паркет або ламінат) не повинно перевищувати 0,15 м2К / Вт . Наші рекомендації: матеріал Selitflex Thermolloor виробництва фірми Selit має найнижче тепло-поглинання, на нього можна укладати паркет завтовшки до 14 мм або ламінат товщиною до 9 мм.

При укладанні підлогового покриття поверх теплої основи дотримуйтеся наведених нижче:

♦ обов'язково залиште зазор не менше 30 мм між чорною підлогою і системою підігріву;

♦ включите систему підігріву приблизно за 3 тижні до початку самої укладання покриття і вимкніть її перед укладанням;

♦ обов'язково провітріть приміщення щоб зменшити вологості;

♦ за 48 годин перед початком самої укладання вимкніть систему обігріву.

Похожие страницы