​Які вікна краще?

2 июня 2018

Перш ніж відповідати на це питання, ми повинні його чітко розділити на критерії вибору:

1. Які вікна краще (пластикові, алюмінієві, дерев'яні)?

2. Які пластикові вікна краще (3-х камерні, 5-ти камерні)?

3. Які складові для вікон краще (вітчизняний виробник профілю, скла, фурнітури і т.д., або імпортний)

4. Який завод-виробник (дилер) краще? Почнемо з першого.

Які вікна краще (пластикові, алюмінієві, дерев'яні)?

Найкрасивіші і найкрутіші вікна, це, звичайно дерев'яні. Але є багато моментів (від замовлення до установки), на які потрібно звернути увагу. Найважливіше - хто ці вікна виробляє. Гарне обладнання для виробництва дерев'яних вікон може досягати 500 тис-1млн доларів, якщо Ви знайшли таке виробництво, можна сказати, що Вам пощастило і ці вікна можна замовляти. Під час замовлення обов'язково потрібно обговорити гарантійні зобов'язання і гарантійне обслуговування. Замовляти, бажано, у юр. Особи і з усіма супроводжуючими документами. Процес виробництва дерев'яних євровікон може затягнутися на 2-3 місяці, до порівняння з пластиковими або алюмінієвими вікнами це може бути 2-3 дня. Другий момент, який відноситься до всіх продуктів, які вимагають установки і наладки, це монтаж. Від установки дерев'яних вікон залежить подальше їх «поведінку», дерев'яні вікна на багато важче обслуговувати і проводити різного виду рекламації, іноді (7-10років) дерев'яні вікна потрібно повністю реставрувати (фарбування, шліфування, регулювання).

Вы можете купить пластиковые окна харьков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пластикові вікна і двері. На сьогоднішній день це самий зручний, швидкий, доступний спосіб заповнення віконного отвору. У чому перевага пластикових вікон: Це дуже конкурентний ринок, відповідно вибрати вікна можна на будь-який смак і колір і в різному ціновому сегменті. Виробництво пластикового вікна займає від одного дня, але звичайно краще цього не робити, нормальний термін виробництва пластикового вікна займає 3-15 робочих днів, в залежності від складності конструкції. Вікна, в порівнянні з дерев'яними і алюмінієвими, на багато легше піддаються гарантійному обслуговуванню, відповідно довше служать. Завдяки розвивається ринку обладнання для виробництва вікон, на сьогоднішній день з'явилася можливість виробляти вікна різної форми, різного кольору з різними технічними характеристиками, при цьому не на шкоду якості продукції, тобто деякі конструкції можна зробити тільки з ПВХ профілю.

Алюмінієві вікна. Існує два принципово різних види алюмінієвого профілю, без зайвих поглиблень, назвемо їх теплий і холодний алюміній. Алюмінієвий профіль активно використовується в сучасному будівництві будівель, в основному: торгово-розважальні комплекси, офісні будівлі, інші об'єкти комерції, але це не зовсім вікна, це правильніше буде назвати, алюмінієвий фасад. У вигляді вікон алюмінієвий профіль використовується дуже рідко, в основному це великі вітражі, перегородки, вхідна група, розсувні системи. Алюміній на багато жорсткіше будь-якого ПВХ профілю, незалежно від армування в ПВХ профілі, з цього деякі вітражі, вхідні двері, перегородки можна зробити тільки з алюмінію. Так само потрібно враховувати, що конструкція з холодного алюмінію буде дешевше ПВХ профілю і дерева, особливо це відноситься до розсувних систем. Наприклад розсунення з холодного алюмінію може коштувати 800 $, в ПВХ це 1400 $, дерево це 2500-3000 $.

Наші рекомендації. Встановлювати вікна можна з будь-якого матеріалу, все залежить від Ваших особистих бажань і можливостей. Головне розуміти, у кого Ви замовляєте вікна, і для яких цілей.

Похожие страницы