Обмін вебмані

31 октября 2017

Наш On-line сервіс призначений для тих, хто хоче швидко, безпечно і за вигідним курсом обміняти такі види електронних валют: Webmoney, Яндекс Гроші, Альфа-Банк, PayPal, Visa / Master Card. Список підтримуваних систем буде розширюватися.

 Операції вимагають участі оператора, строго за розкладом роботи оператора. Заявки оформлені в неробочий час оператора (нічний час, статус оператора офлайн), обробляються після початку роботи оператора в порядку черги.

Цим можливості нашого сервісу не обмежуються. В рамках проекту діють програма лояльності, накопичувальна знижка і партнерська програма, скориставшись перевагами яких, ви зможете здійснювати обмін електронних валют на більш вигідних умовах. Для цього потрібно просто зареєструватися на сайті.

Надежный обменник вебмани поможет Вам снять средства на самых выгодных условиях.

Наш пункт обміну електронних валют - система, створена на базі сучасного програмного забезпечення і містить весь набір необхідних функцій для зручної та безпечної конвертації найбільш поширених видів електронних грошей. За час роботи ми придбали репутацію перевіреного партнера і робимо все можливе, щоб ваші враження від нашого сервісу були тільки сприятливими.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ

Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність. Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.

Похожие страницы