Вагонка з ПВХ

06 марта 2017

Вагонка з ПВХ - економічний варіант обробки, який, з огляду на велику різноманітність кольорів і фактур, дозволяє створювати оригінальні варіанти обробки.

Класифікація за видами профілю

Вагонку можна підрозділяється і за формою профілю. За цією ознакою вона ділиться на:

євровагонка;
штиль;
блок-хаус;
американка.

Євровагонка - велика глибина пазо-гребневого з'єднання забезпечує вентиляцію і краще випаровування вологи. Така конструкція дозволяє використовувати її для обшивки фасаду.

Штиль - основне призначення внутрішнє оздоблення (стелі і стіни). Відмінною особливістю є ідеально гладка, без пазів, поверхня. На це вплинула відсутність в профілі поглиблення з лицьового боку.

Профессиональные услуги уголовного адвоката по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Блок-хаус - напівкругла форма дошки імітує колода, а внутрішня поверхня плоска. Однаково популярна як при зовнішній, так і для внутрішньої обробки.

Американка - відмінна риса: наявність виїмок на внутрішній стороні планки. Виходить імітація дощок покладених внахлест, що забезпечує додатковий захист стиків від попадання опадів. За рахунок своєрідної укладання частіше використовується для зовнішньої обробки, виробляється тільки з деревини.

вартість

Ціна на вагонку залежить від ряду параметрів. Для дерев'яних варіантів вартість складається з урахуванням породи дерева, класу, виду профілю і т.п. Пластикові варіації стоять поменше.

Похожие страницы