Побілка стелі

15 мая 2017

Побілка стелі, підготовка, етапи, особливості Вибілений стелю зараз практично не зустрінеш в сучасних квартирах, хоча це дуже доступний і недорогий спосіб навести красу в житловому приміщенні, тому побілка стелі ще довго буде конкурувати з натяжними стелями. Навіть непрофесіонал впорається з цим завданням, для цього потрібно знати кілька прийомів.

Підготовка до побілки стелі

В першу чергу кімнату потрібно звільнити від меблів, або накрити щільною тканиною, краще в два шари, або широкої будівельної плівкою. З підлогою проробляємо ту ж процедуру.

Вы можете заказать оригинальный натяжной потолок цена которого Вас приятно удивит.


Тепер, коли убезпечили поверхні, можна приступати до очищення стелі від побілки і бруду. В першу чергу потрібно змести павутину і пил, якщо ця стеля кухонний і на ньому жирні плями і кіптява, то доведеться змивати мильним розчином за допомогою щітки або соскребать. Повністю побілка зі стелі змивається в тому випадку, якщо було рішення поміняти крейдяні побілки на вапняну, і навпаки.

Після поверхню потрібно обробити протигрибковим засобом, багато застосовують хлор або його замінники (при роботі з хлором потрібно використовувати респіратор).
Підготовка стелі до побілки

Така стеля білити не можна

Настав час шпаклівки. Всі виявлені нерівності і тріщини шпаклюють, шпаклівка наноситься на вологу поверхню, інакше не буде триматися. Якщо все-таки змінюється склад побілки для стелі, то після шпаклівки грунтують (на ринку великий вибір), без неї новий розчин погано візьметься, і можуть з'явитися плями.
Процес побілки стелі

Крейдяну побілку (вона ж крейдяний поста) для стелі повинна мати правильний склад, який допоможе крейди триматися на поверхні. Це може бути господарське мило, клей ПВА або бустилат, столярний теж підійде, для білизни додається синька (на відро води: 3кг.-мела, 30гр.-клею, приблизно 20гр.-синьки).
Крейдяну побілку для стелі

крейдяну побілку

Ще буває вапняна побілка для стелі (на відро води: 1.7кг.- гашеного вапна, 40гр.-синьки), вона має бактерицидні властивості і закріплює дрібні тріщини. Використовуючи цей розчин, забезпечте руки водонепроникними рукавичками, вапно може роз'їдати шкіру.

Наносять розчин різними способами, вручну або спеціальними приладами. Якщо побілка вручну, можна взяти валик, до нього потрібен піддон або кисть-макловицу (її заздалегідь замочити).
Як побілити стелю

Побілка стелі фарбопультом спеціальні прилади, це краскопульт або пневматичний розпилювач, при їх використанні білила лягають рівномірно і з першого разу, але бризки летять більше. Якщо білити пензлем, то потрібно нанести 2 шари розчину. Спочатку наноситься перпендикулярно вікна, після висихання паралельно, при такому способі не видно смуги.

Білити стелю це недорого і екологічно. Кімната буде світлою, а стіни будуть здаватися вище.

Похожие страницы