Охорона праці

1 апреля 2017

Наші викладачі проведуть Вас по багатьом закуткам законодавства і не просто видадуть «корочки з охорони праці», а дадуть Вам унікальні знання і підвищать кваліфікацію Ваших співробітників в галузі охорони праці. Інженери допоможуть в будь-якій складній ситуації в галузі охорони праці. Багаторічний позитивний досвід роботи дозволяє нам надавати послуги на високому рівні. Всі знають що найкраще навчання - це навчання на помилках. Ми зібрали для Вас команду фахівців з охорони праці з інспекторів, які проводили розслідування реальних нещасних випадків і знають не з чуток про правила ведення охорони праці на підприємстві. 

Профессиональное обучение охране труда на сайте http://profiteh.ua/ru/programm/zagalni-pitannya-ohoroni-pratsi-2/, цены на услуги Вас приятно удивят.

Вони на прикладах розкажуть про типові помилки і способи їх уникнення. У структуру Освітнього Центру входять підрозділи, що забезпечують дослідницьку, наукову-методичну та проектну частину виконуваних робіт. Для досягнення високого рівня надання послуг в навчальному центрі працюють фахівці з великим досвідом роботи в галузі охорони праці і техніки безпеки. Ми співпрацюємо з великою кількістю державних установ таких як лікарні, школи, університети і дитячі сади, яким надаються знижки на навчання і допомогу в оформленні документів. На всі види послуг, що надаються є необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати. Нашим основним завданням є вирішення Ваших проблем. Ми впевнені в тому, що, співпраця з нами принесе Вам не тільки впевненість у завтрашньому дні, а й позитивні емоції.

Похожие страницы