​Аквапечать

23 октября 2017

До нас же мистецтво малювання на воді прийшло з Туреччини, там воно називається - Ебру. Створювати красиві абстракції зачаровує і можна годинами спостерігати за роботою справжнього майстра і чарівними перетвореннями малюнка. Останнім часом ці цікаві техніки малювання стали набувати все більшої популярності і в 80-х роках японські фахівці придумали, як можна перенести малюнок на тверду поверхню за допомогою водорозчинній плівки. З тих пір зародилася Аквадрук. Існує багато назв цієї технології: аквапрінт, імерсійна друк, перенесення малюнка за допомогою води та ін. Слід зазначити, що технологія дозволяє декорувати поверхні будь-якої форми, імітуючи різні текстури дерева, карбон, камінь, метал, мисливський і армійський камуфляж, шкури і хутро тварин , і багато іншого.

Качественный активатор для иммерсионной печати купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Що потрібно для иммерсионной друку:

Приміщення з системою водопостачання та каналізацією.

Устаткування для аквапечаті - Включає: 1) спеціалізована ванна, з блоком управління, системою циркуляції, фільтрації, з регулюванням. 2) Система примусової вентиляції повітря в приміщенні. 3) Повітряний компресор.

Плівка для аквапечаті - плівка на прозорій водорозчинній основі з нанесеним малюнком, який в подальшому, при роботі, переноситься на деталь.

Активатор для аквапечаті - хімічна рідина зі специфічним запахом, виконує функцію розчинення фарби на иммерсионной плівці і подальше фіксування її на деталі.

Інструменти і витратні матеріали - такі як: фарбопульти, фарби, лаки та ін.

Мінімальне уявлення про иммерсионной друку. А краще повноцінне навчання. Технологія хоч і не складна, але існує багато «підводних каменів». Вимагає точних налаштувань і дотримання багатьох нюансів.

Похожие страницы