Димососи ДН

21 августа 2017

Димососи ДН призначені для нагнітання повітря приточування через газоходи до котелень топок. Димотяги для Котлова серії ДН розраховані на одностороннє всмоктування. Допускається експлуатація машин в парових котельних агрегатах з врівноваженою тягою продуктивністю 1-25 тонн пара щогодини. Крім котельних агрегатів димососи ДН можуть застосовуватися в різних технологічних установках з метою подачі припливного повітря, а також для утилізації диму від газомазутних опалювальних агрегатів з урівноваженою тягою.

Купитьдымосос ДН-10 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Димососи ДН використовуються в цілях відведення диму і продуктів горіння від топок котельних агрегатів за рахунок створення примусової тяги. Для підвищення надійності роботи обладнання і продовження загального терміну служби рекомендується в складі витяжної системи додатково використовувати газові очисні пристрої.

На сьогоднішній день найбільш затребуваними моделями є димососи ДН-6,3; ДН-9; ДН-10 і ДН-12,5.

Перераховані моделі димососів для котлів завжди є в наявності на складах виробника.

Конструкція димососів для котлів ДН

Димососи ДН випускаються в широкому діапазоні типорозмірів, що дає можливість вибрати оптимальну модель під конкретні умови експлуатації.

Конструктивно димососи ДН мають моноблочне виконання: на єдиній рамі звареної конструкції кріпляться електропривод і відцентровий вентилятор з патрубком по типу «равлик».

Вентилятори, якими комплектуються димососи, працюють на одностороннє всмоктування і середнє або високе розвивається тиск. Робоче колесо вентилятора має 16 загнутих назад лопаток.

У нижній частині звареної рами димососів передбачаються отвори для анкерного кріплення обладнання до фундаменту або перекриттях будівлі. Для зниження вібрацій і рівня шуму необхідно використовувати між рамою і опорною площиною виброгасящие прокладки.

Конструкцією димососів ДН передбачена можливість повороту корпусу-«равлики» при монтажі під необхідним кутом до горизонту. На вхідному і вихідному патрубках «равлики» передбачені фланці з отворами для кріплення димососів до воздуховодам.

У напрямку обертання колеса відцентрового вентилятора димососи ДН діляться на два виконання: праве і ліве.

Похожие страницы