​Мінераловатний утеплювач як гарантія комфорту у вашому будинку

7 апреля 2018

Мінвата на основі базальтового або скловолокна має хаотичну волокнисту структуру з повітряними прошарками. Така структура матеріалу дає відмінні показники теплопровідності і перешкоджає втратам тепла, надійно захищаючи будинок від промерзання.

Будівельники вибирають такий утеплювач з багатьох причин, ключовий з яких є його пожежна безпека. Матеріал має групу НГ і відноситься до негорючих.

Качественную минеральную вату Вы можете купить на сайте http://build.kvs-centr.com.ua/uteplitel/mineralnaya-vata по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крім того, мінвата володіє одним з найвищих показників шумоізоляції, дозволяє створити акустичний комфорт в приміщенні, при використанні її для утеплення в складі «ізоляційного пирога» горищних перекриттів і стін.

Теплоізоляція з мінеральної вати виробляється в рулонах і упаковках різного об'єму і розміру, що дозволяє розрахувати необхідну кількість матеріалу для Вашого проекту.

Як розрахувати необхідну кількість матеріалу:

(Площа утеплення, м² x Товщина теплоізоляції *, м) / Обсяг в упаковці, м³ = Кількість упаковок, шт.

* Товщина теплоізоляції розраховується окремо для кожного типу конструкції в залежності від теплопровідності матеріалу і регіону будівництва.

Матеріал не вимагає спеціальних навичок та інструментів при монтажі.

Похожие страницы