​Металеві стелі: переваги і недоліки

30 июня 2018

Стеля - це така частина кімнати, про яку забути зовсім неможливо. Адже при вході в будь-яке приміщення першу увагу звертаємо на стіни і стелю. Стеля має потребу в гарній обробці для того, щоб інтер'єр виглядав ошатним і стильним.

Металеві стелі являють собою довговічні, красиві, міцні пластини, які використовуються в ремонті для обробки стелі. Вони з'явилися в Америці і швидко здобули велику популярність завдяки експлуатаційними властивостями і декоративним характеристикам.

Профессиональное риэлторское агентство днепр окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Такі металеві стелі є найпоширенішим варіантом для обробки будь-якого приміщення так, як вони досить стійкі до вологи, до будь-яких температурних перепадів, легкі в установці і не вимагають додаткового догляду. Матеріалом для виробництва опуклих або плоских пластин є сплав з алюмінію або оцинкована сталь, як захист для їх покриття застосовують стійкий захисний лак, який захищає від механічних впливів.

Залежно від виду металевих стель, вони можуть мати мікро-перфоровану, перфоровану і просту поверхню, а досить широка гама кольорів дозволяє вибрати вироби для будь-якого інтер'єру на будь-який смак.

Де застосовують металеві стелі.

Область застосування таких стель не обмежена: можна побачити їх в торгових залах, виробничих приміщеннях, офісах, розважальних закладах, госпіталях, заміських котеджах і міських квартирах.

Типи металевих стель.

Металеві стелі бувають гратчасті, панельні і рейкові.

Панельні стелі - це стелі, які складаються з прямокутних панелей (модулів), шириною не менше 300 міліметрів. Панельний стеля складається з елементів облицювання і несучого каркаса. При установці панельного стелі всі перераховані вище елементи можуть трохи деформуватися, це навіть плюс тому, що можуть значно полегшити роботу і дають повну свободу для дизайнерської творчості. Недоліком такого стелі є сильно помітні шви між панелями.

Рейкові стелі виготовляються з алюмінієвого сплаву і випускаються в звичайному і перфорованому вигляді. Для оздоблення застосовують гарячої сушки захисний лак, який наноситься на рейкові панелі в два шари. Це надає рейковим панелям оригінальний привабливий зовнішній вигляд і добре захищає від усіх інших впливів. Панелі рейкової стелі можуть бути оброблені шпоною (деревина - сосни, берези, бука, червоного дерева) або металом (в трьох кольорах - хромі, золоті і в білому кольорі).

Великий недолік рейкових стель в тому, що вони є найдорожчим в порівнянні з іншими варіантами. Ще один нюанс, при виборі рейкового металевого стелі, забудьте про накладних стельових світильниках. У таку стелю зазвичай монтують точкові світильники. Ще один недолік в тому, що рейкові металеві стелі дуже ніжні, тому при найменшому ударі можна образити рейкову панель або залишити вм'ятину.

Гратчасті стелі в виробництві виготовляють з оцинкованої листової сталі методом пробивання отворів в ньому, а потім на рейкові панелі наносять порошкову обробку. З'єднання окремих елементів здійснюють за допомогою кріплень чи болтів. Гратчасті стелі прекрасно поєднуються з різними варіантами внутрішнього освітлення, і при цьому дає можливість приховати всі, хто проходить комунікації під стелею. У такі гратчасті стелі можна вбудовувати будь-які системи, починаючи від кліматичних систем і закінчуючи системою пожежної безпеки.

З недоліків металевих стель є низька звукоізоляція так, як металеві панелі не володіють високим показником внутрішнього звукопоглинання.

Похожие страницы