​Штучний газон на дачі: переваги і недоліки

5 декабря 2018

Штучний газон

Як правило, покриття штучною травою використовується на кортах, майданчиках для ігор, але так само і в якості ландшафтного покриття на дачі штучний газон буде мати гарний вигляд.

Більшості людей штучний газон на дачі починає сприйматися як щось недоречне. Але, на деяких ділянках існують місця, де посадити траву неможливо, наприклад, біля басейну, на підлозі оранжереї.

Часто в цих місцях обходяться кам'яними плитами, але штучний газон і легше і краще виглядає, на ньому природно виглядають рослини в горщиках і т.д. Покриття зроблене з синтетичного матеріалу, відповідно, не вигоряє.

Профессиональная реконструкция домов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Переваги і недоліки:

- здатність штучного газону проводити вологу. Деякі покриття можуть проводити воду до 60 літрів на метр площі за хвилину.

- Чудові ігрові якості - відсутність травмування у вигляді опіків і подряпин, забезпечується хороше зчеплення підошви з покриттям, природне кочення і відскік м'ячика. Взуття може бути спортивна, з будь-якими типом шипів. Крім цього, можливий вибір газону за вимогами, густота і висота ворсу вибирається за рекомендаціями виробників.

- Ні «пластикового» блиску, вид у поля природний. Штучний газон може експлуатувати постійно без перерв - він не витопче і не виб'ється. У штучного газону великі показники морозо- і зносостійкості, він не боїться ультрафіолету. Жорсткі травинки постійно підтримують вертикальний вигляд. На нього можна заїжджати навіть на кросовері або мінівені в дощ і сльота: поверхню газону не зіпсується, машина не забуксує. Цією трава не потрібен полив, стрижка і добрива.

Висота і пружність ворсу, так само як і показники ковзання можуть відрізнятися від призначення газону.

Колір покриття не обмежується зеленим, для кращого ефекту використовують жовтий і білий колір для розмітки майданчика, при цьому розмітка врізається поле, а не фарбується. Можливий варіант і червоного кольору, наприклад, для гри в теніс.

Взимку майданчик з газоном можна використовувати як каток, трава від цього не змінить структуру.

догляд

Щоб газон доставляв мінімум незручностей, його потрібно правильно постелити. Перед укладанням згладжують грунт, поверхню прибирають від сміття, коренів, інших предметів. Це необхідно зробити, інакше покриття буде неохайним, а то і пошкодиться. Основа повинна бути зроблено під стік води, його обладнають дренажними каналами і ухилами.

На полях для захисту від опіків при падінні використовується наповнення з гумового грануляту і піску, на цьому покритті можна бігати в бутсах. На кортах і інших майданчиках можна використовувати наповнювач лише з піску, але в бутсах з шипами на цьому покритті бігати не рекомендується. Для обслуговування газону необхідні мінімальні трудовитрати, але не означає, що треба чекати появи проблем. Набагато ефективніше і економічніше планове обслуговування покриття.

Його час від часу необхідно очищати, при цьому чистка може бути різна, іноді звичайною щіткою можна не впоратися. В ідеалі чистку потрібно робити, коли заповнює матеріал стане, зміщений в зонах навантаження, наприклад, на полі біля воріт. Низький рівень матеріалу почне впливати на кочення м'яча і т.п.

особливості експлуатації

Під час дощу в місцях ущільнення можуть з'являтися калюжі, ця ситуація може погіршитися при забрудненні матеріалу органічними речовинами. При великій вологості газону на ньому може проявитися мох, поверхня буде слизькою. Щоб уберегти стан покриття, поверхню необхідно піддавати агресивної чищенні приблизно кожні два місяці, а якщо легка чистка робилася не завжди, то частіше.

Важливо завжди прибирати невеликий сміття, небезпечні предмети, щоб не пошкодити газон. Інтенсивність збирання визначають порою року. Дрібне сміття видаляється за допомогою збиральної машини.

Щоб бур'яни не пробивали наповнення поля необхідно обробляти територію спеціальними препаратами. Звичайно, борона дискова навісна вам навряд чи знадобиться, але попрацювати доведеться.

Крім цих заходів по догляду, пам'ятайте про обробку антибактеріальними розчинами, тому як гравці можуть поранитися і на рану може потрапити інфекція.

Похожие страницы